Wypożyczalnia samochodów Watford

Tani wynajem samochodów Watford

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Watford. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Watford. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Watford

Wynajem samochodu Watford

Wynajem aut Watford

Watford jest centrum administracyjnym angielskim hrabstwie Hertfordshire. Miasto położone jest około 32 km na północny zachód od centrum stolicy Wielkiej Brytanii Londyn.Watford liczy około 80000 (2010), a mimo to jest w osobnym miastem, jest często traktowane jako przedmieściach Londynu.

Firmy Watford charakteryzuje wielu gałęziach przemysłu, a także ma wiele firm międzynarodowych na tutaj.

Wśród najbardziej popularnych atrakcji w Watford są tradycyjne i żywy rynku – Market Watford. W przeciwnym razie miasto ma kilka muzeów, w tym osobne muzeum ognia – „Hertfordshire Fire Museum” – i 1 km na północ od centrum miasta można zwiedzić „Spamalot Monty Pythona”, teatr dla fanów Monty Pythona. Należy również zauważyć, że istnieje wiele parków i wokół Watford – w tym Piękny Park Cassiobury.

Najbliższe międzynarodowe lotnisko jest Londyn Heathrow Airport, położony 36 km na południe od Watford.