Wypożyczalnia samochodów Malta Lotnisko

Tani wynajem samochodów Malta Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Malta Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Malta Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Malta Lotnisko

Wynajem samochodu Malta Lotnisko

Wynajem aut Malta Lotnisko

Malta International Airport (MLA) – lokalnie nazywany „Luqa” – położony jest 5 km na południowy zachód od centrum stolicy Valletta na Malcie. Lotnisko jest bazą dla Air Malta i Ryanair. Jest to jedyne lotnisko na Malcie i posiada jeden terminal budynek. Lotnisko obsługuje około 3,5 mln pasażerów rocznie.

Z Malty Airport wiele linii lotniczych mają regularne loty do wielu miejsc w Europie i Afryce Północnej. Na przykład, zauważyć, że Ryanair lata do Malta International Airport z Oslo ( Gardermoen ), SAS latają z Sztokholm (Arlanda) i Jettime z Billund w Danii.

Aby dostać się z lotniska do Valletta miasta lub innych miejsc w Malcie, można dojechać autobusem lub taksówką.Jeśli chcesz wynająć samochód, aby dostać się na własną rękę na Malcie, renomowane agencje wynajmu samochodów w biurach lotniskowych – w tymAvis, Hertz, Budget, Europcar, Sixt, National i oszczędny. Ważne jest, aby pamiętać, że dysk, na lewo na Malcie.

Jest przydatny wiele sklepów, barów z przekąskami i kawiarni w budynku terminalu, ale bez restauracji. W przeciwnym razie, lotnisko oferuje usługi bankowe, jak wymiana walut oraz bankomaty.

Nie ma hoteli na lotnisko, ale wybór jest również w rozsądnej odległości od obszaru, na lotnisku. Najbliżej jest Golden Tulip Vivaldi Hotel, Le Meridien i Hilton Malta.