Wypożyczalnia samochodów Tours

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tours

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tours. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tours. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tours

Wynajem samochodu Tours

Wynajem aut Tours

Tours znajduje się w centrum Francji, ca. 240 km na południowy zachód od Paryża – I jest stolicą Ministerstwa Indre-et-Loire.W pobliżu głównych arterii – Loara – jest najdłuższą rzeką Francji.Jego populacja wynosi około 140 tysięcy (2010), a szacuje się, przedmieścia – wzrost populacji do ponad 300.000.

Wycieczki są zarówno ważnym węzłem komunikacyjnym w tej części kraju – i głównym miastem przemysłowym. Jest to w szczególności w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym, a także produkcji tekstyliów.

Tours to starożytne miasto, który miał ważne miejsce w Imperium Rzymskiego w pierwszych wiekach ery chrześcijańskiej. W przeciwnym razie, 732 ważny rok w swojej historii. Charles Martel pokonany kiedy duża Emiraty armia między Tours i Poitiers. Miasto przeżywało okres ekspansji w okresie późnego średniowiecza i renesansu, ale nastąpił znaczny spadek w późnym 1600.

Wiele starych budynków zostało zniszczonych podczas 2. Wojna, ale kilka kluczowych budynków nadal unikać poważnych obrażeń. Dlatego Tours nadal oferuje wiele atrakcji architektonicznych od rozkwitu w średniowieczu i renesansie – szczególnie w starej części miasta, nad brzegiem Loary. Obejmuje to gotycka katedra św Gatien – zbudowany w latach 1170-1547, St Julien kościół z połowy 1200 i Pałac Arcybiskupa z 1600 w którym obecnie znajduje się ciekawe muzeum sztuki.

Najbliższe lotnisko jest Tours Val de Loire Airport, położony 6 km na północny wschód od miasta

Menu