Wypożyczalnia samochodów Aachen

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Aachen

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Aachen. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Aachen. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Aachen

Wynajem samochodu Aachen
Wynajem aut Aachen

Aachen jest niemieckim miastem położonym w Nadrenii Północnej-Westfalii 40 km na zachód od Kolonii na samym pograniczu Holandii i Belgii.Miasto liczy 260.454 (2011) mieszkańców.

Aachen znany jest jako uzdrowisko z tradycjami daleko wstecz w historii. Powstał jako rzymskiego miasta uzdrowiskowego z powodu gorących źródeł siarkowych. Został on przerwany po Imperium Rzymskiego aż do 768, kiedy Karol przyjechał do Akwizgranu. Zbudował tu zamek, a miasto stało się stolicą imperium Karola Wielkiego. Miasto służył jako kroningsby dla niemiecko-cesarzy rzymskich, aż do 1500s.

Miasto zostało poważnie zniszczone w czasie 2 World War. Było to pierwsze miasto, które zostało zdobyte przez aliantów. Katedra Aachen który rozpoczęto przez Karola jest jednym z niewielu budynków, które uległy zniszczeniu w czasie wojny, a lista UNESCO. Jest też grób Karola Wielkiego sama.

Inne atrakcje w mieście są Ratusz (wybudowany w 1530) z jego wielu stylów od gotyku do baroku, który stoi na ruinach pałacu Karola Wielkiego. Dwa z tych bram są w lewo, a części średniowiecznych murów miejskich, które nadal ma pięć wież. Synagoga żydowska została zniszczona na Kryształowej 9 listopad 1938, ale został odrestaurowany i ponownie w 1995 roku.

Dominującą pozycję gospodarczą Aachen zasilanie, nauki, technologii, technologii informacyjnych i powiązanych sektorów. Tu znajduje się jeden z najważniejszych europejskich instytucji technicznych edukacyjnych na wysokim poziomie, Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule, z ponad 32.000 studentów.

Międzynarodowa Nagroda Karola Wielkiego, jeden z najbardziej prestiżowych nagród w Europie rozdawanych w mieście.

Maastricht Aachen Airport znajduje się w Holandii, w pobliżu miasta Beck około 40 kilometrów.Düsseldorf International Airport jest 80 km od hotelu.