Wypożyczalnia samochodów USA

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem aut USA

Porównaj ceny i znajdź wynajem samochodów w Stanach Zjednoczonych od znanych i lokalnych firm wynajmu samochodów. W cenę zakwaterowania wliczono ubezpieczenia i nieograniczony przebieg. Zaoszczędź do 70% na wynajmie samochodu w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem nas.

Przewodnik po USA

Bilutleie USA
Wynajem samochodów USA

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się w Ameryce Północnej i ma około 310 milionów mieszkańców (2010). Jest to trzecia część filmu z 2016 Mexico roku. Stany Zjednoczone składają się z 50 stanów, a także federalnego dystryktu Kolumbii (Dystrykt Kolumbii – lepiej znany jako Waszyngton). Stany Zjednoczone obejmują również północno-zachodnią część kontynentu (Alaska) i archipelag hawajski na Oceanie Spokojnym, a także szereg innych terytoriów.

Stany Zjednoczone są trzecim prezydentem świata. największy kraj w tym stopniu, po Kanadzie i Rosji, a także najpotężniejszym państwem na świecie – pod względem gospodarki, kultury, polityki i obrony.

Krajobraz jest zróżnicowany i kontrastowy, a tym samym ma również duże różnice klimatu mądry. Jeden z najcieplejszych obszarów na świecie znajduje się w Dolinie Śmierci – dolinie na pustyni Mojave w południowej Kalifornii.

Atrakcji

Stany Zjednoczone otrzymują około 60 milionów turystów zagranicznych rocznie i ma niezliczone atrakcje i zabytki. Na północnym wschodzie znajduje się stolica Waszyngtonu, gdzie, między innymi, stolica miasta, Waszyngton, znajduje się w Waszyngtonie, gdzie, Biuro prezydenta USA „Biały Dom” znajduje się, a nieco dalej na północny wschód znajdziesz największe miasto Stanów Zjednoczonych Nowy Jork (8,5 miliona mieszkańców), który jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych i kulturalnych na świecie. Na południowym wschodzie znajduje się stan Floryda – który, między innymi, jest stanem Floryda. walt Disney World i Epcot Center. Kalifornijskie piaszczyste plaże i słynne miasta, takie jak Los Angeles, znajdują się w południowo-zachodniej części kraju, a w stanach Zjednoczonych znajdują się pasmo górskie Gór Skalistych. W stanie Kolorado leży najwyższa część Gór Skalistych – gdzie ponad 100 szczytów znajduje się ponad 4000 metrów nad poziomem morza.

Niektóre z najczęściej odwiedzanych miejsc w Stanach Zjednoczonych to: Times Square w Nowym Jorku, Las Vegas Strip, National Mall i Memorial Parks w Waszyngtonie, Faneuil Hall w Bostonie i Disneyworld na Florydzie. Inne popularne osady to Niagara Falls, Wielki Kanion, Great Smoky Mountains (Park Narodowy) w Tennesse i Hollywood w Los Angeles.

Wielki Kanion jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Stanach Zjednoczonych.

Największymi miastami Ameryki są Nowy Jork (8,5 miliona mieszkańców – około 19 milionów w aglomeracji), Los Angeles (4 miliony), Chicago (2,8 miliona) i Houston (2 miliony).

Stany Zjednoczone mają wiele ruchliwych międzynarodowych lotnisk – w tym John F. Kennedy International Airport (Nowy Jork), Washington Dulles International Airport, Chicago Airport, Hartsfield International Airport (Atlanta) i Seattle International Airport.

Jazda w Stanach Zjednoczonych

Jazda w Stanach Zjednoczonych jest zwykle bardzo łatwe i proste, jeśli chodzi o sieć drogową i nawigacji. Infrastruktura większości miast jest znacznie bardziej dostosowana do ruchu samochodowego niż na przykład w wielu miastach europejskich. Miasta w Stanach Zjednoczonych są nowsze, a wiele z nich rozrosło się dopiero po tym, jak samochód stał się powszechnym pojazdem. Jednocześnie istnieje wiele miast, które zmagają się z dużym natężeniem ruchu i dużym natężeniem ruchu. Pomimo dobrych dróg, może upłynąć dużo czasu, aby dostać się z A do B w niektórych miejscach, a zwłaszcza w godzinach szczytu. Poza miastami jest o wiele łatwiej, ale także tam ruch może być gęsty. To znowu zależy w dużej mierze od tego, gdzie w Stanach Zjednoczonych masz zamiar prowadzić.

Jedź ostrożnie, jeśli zbliżasz się do autobusu szkolnego.

Amerykańskie przepisy ruchu drogowego

W niektórych obszarach istnieją znaczne różnice w przepisach ruchu drogowego w każdym stanie w Stanach Zjednoczonych. Zarówno władze w państwach, jak i władze lokalne mogą ustanowić pewne odrębne zasady. Ogólnie rzecz biorąc, prawie nie będziesz musiał włożyć się dokładnie do nich, o ile jedziesz ostrożnie i normalnie. Wśród rzeczy, na które możesz zwrócić uwagę, są:

 • W Stanach Zjednoczonych jedź po prawej stronie drogi.
 • Kierowca i wszyscy pasażerowie muszą nosić pasy bezpieczeństwa.
 • Jedź ostrożnie, jeśli zbliżasz się do autobusu szkolnego. W większości miejsc nie wolno wyprzedzać autobusów szkolnych, które zatrzymały się na przystanku autobusowym.
 • W większości miejsc wolno skręcić w prawo na światłach na czerwonym świetle. Jeśli nie jest to dozwolone, zwykle będzie to znak.
 • Jeśli zostaniesz zatrzymany przez policję podczas jazdy, zaparkuj po prawej stronie drogi, zatrzymaj silnik samochodu i trzymaj obie ręce widoczne na kierownicy samochodu. Nie zostawiaj samochodu, chyba że policja cię o to poprosi.
Ograniczenia prędkości w Stanach Zjednoczonych są określane przez każdy wspólny stan.

Ograniczenia prędkości w USA

W Stanach Zjednoczonych każdy stan określa, które ograniczenia prędkości mają zastosowanie w danym stanie. Władze lokalne mogą również określić własne ograniczenia prędkości w obszarach, którymi zarządzają.

Ograniczenia prędkości są wyświetlane przez znaki, a najczęstsze limity, które można napotkać, to między nimi:

 • Miasta, miasta i dzielnice mieszkalne: często od 20 do 40 mil/h (32 – 64 km/h).
 • Drogi krajowe: często od 45 do 65 mil/h (72 – 105 kilometrów/h).
 • Autostrady: często między 55 a 75 mil / h (89 – 121 km / h).
Prawo federalne stosuje się we wszystkich stanach do granic alkoholu, a niektóre stany mają dodatkowe przepisy prawa federalnego.

Limity alkoholu w Stanach Zjednoczonych

Przepisy regulujące limity alkoholu (i inne substancje) są nieco inne w Stanach Zjednoczonych niż w Europie, między innymi. W tej dziedzinie, kraj ma prawo federalne, które stosuje się we wszystkich stanach, a w niektórych stanach istnieją lokalne dodatkowe przepisy prawa federalnego.

Prawo federalne określa limit 0,08% dla prywatnych kierowców jako limit tego, czy związek jest karalny, czy nie. Jednak kara za wykroczenia różni się znacznie w stosunku do danego państwa, i oczywiście również w odniesieniu do tego, czy spowodował wypadek, szkody dla innych osób / materiałów, i tak dalej.

W niektórych stanach istnieje również niższy limit alkoholu– ale gdzie naruszenie nie jest uważane za przestępstwo. Przykładem jest stan Kolorado, gdzie limit jest ustawiony na 0,05%. Jeśli masz poziom alkoholu powyżej 0,05%, ale poniżej 0,08%, zwykle spowoduje to grzywnę. Jeśli poziom alkoholu we krwi przekracza 0,08%, może to skutkować surowszymi karami.

Polecane wypożyczalnie samochodów w wypożyczalniach samochodów

Stany Zjednoczone są przeznaczone do wynajmu samochodów wycieczki, bez względu na stan lub miasto, które odwiedzasz. Drogi są konsekwentnie dobre, kraj ma unikalną kulturę samochodów i związek z jazdy, a tym samym istnieje wiele znanych tras jazdy w Stanach Zjednoczonych. Oto niektóre z najbardziej popularnych.

Od Atlantyku do Oceanu Spokojnego

Wielu marzy o prowadzeniu Stanów Zjednoczonych od wybrzeża do wybrzeża, a następnie zwykle między Nowym Jorkiem a Los Angeles. Jest całkiem możliwe, aby taką podróż z wypożyczalni samochodów, tak długo, jak masz wystarczająco dużo czasu. Czas będzie oczywiście zależeć od tego, którą trasę wybierzesz i jak długo chcesz spędzić na każdym przystanku po drodze. Poniżej możesz zobaczyć odległości i efektywny czas jazdy dla niektórych typowych wyborów drogowych.

 • Najkrótsza trasa między Nowym Jorkiem a Los Angeles przebiega między innymi przez Chicago i Las Vegas – Odległość wynosi 4490 kilometrów / efektywny czas jazdy wynosi około 40 godzin.
 • Nowy Jork do Los Angeles przez,między innymi, Nashville, Nowy Orlean,Houston i Phoenix – Odległość wynosi 5327 kilometrów / efektywny czas jazdy wynosi około 49 godzin.
 • Nowy Jork do Los Angeles przez Chicago, Minneapolis, Missoula, Seattle i San Francisco , między innymi – Odległość wynosi 6420 kilometrów / efektywny czas jazdy wynosi około 60 godzin.

Na przykład, jeśli jedziesz najkrótszą trasą i masz efektywny czas jazdy 6 godzin dziennie, wybierz się z wybrzeża na wybrzeże 1 tydzień.

Jeśli wybierzesz podróż przez San Francisco, możesz nadrobić zaległości ze słynnym mostem Golden Gate.
Route 66 to legendarna trasa w Stanach Zjednoczonych, której wiele osób chce doświadczyć.

Droga amerykańska 66

Route 66 to legendarna trasa, która pierwotnie (1926) przebiegła z Chicago do Los Angeles. Drogi objęte trasą są oznaczone własnymi znakami Route 66. Trasa była zmieniana kilka razy, a drogi, które nie zostały uwzględnione, zostały pierwotnie dodane. Jednak w ostatnich latach droga 66 USA przeżywa renesans i jest obecnie uważana za ważny zabytek w Stanach Zjednoczonych. Wielu z nich dostaje wygodny wynajem samochodów, gdy odwiedzają Stany Zjednoczone, i wybrać się w podróż odkrywczą wzdłuż części słynnej trasy jazdy. Poniżej możesz zobaczyć odległość i efektywny czas jazdy, jeśli chcesz zająć się aktualną wersją całej trasy 66.

 • Us Route 66 między Chicago i Los Angeles – Odległość wynosi 3666 kilometrów / efektywny czas jazdy wynosi około 50 godzin.
 • Należy pamiętać, że czas spędzony tutaj ma zastosowanie, jeśli konsekwentnie trzymać się dróg objętych Route 66. Możesz jeździć między dwoma miastami prawie 20 godzin szybciej, jeśli trzymać się najlepszych dróg.
Większość podróży przechodzi przez pustynię, ale po drodze jest kilka ekscytujących zabytków.

Los Angeles do Las Vegas

Dla młodych ludzi w Kalifornii, dojazd do Las Vegas jest prawie rodzajem testu rytualnego, że „każdy” musi przejść. Trasa ta jest dobrze znana również poza Stanami Zjednoczonymi i opisana w wielu filmach, książkach, programach telewizyjnych i piosenkach. Chociaż większość podróży przechodzi przez pustynię,istnieje wiele możliwości ekscytujących zabytków, restauracji i dziwnych muzeów, aby zatrzymać się po drodze. spennende severdigheter Jeśli jedziesz przez małe miasteczka Victorville i Barstow, możesz pochwalić się przejazdem częściami Route 66.

 • Los Angeles do Las Vegas przez Route 66 – Odległość wynosi 460 kilometrów / efektywny czas jazdy wynosi 4 godziny i 30 minut.

Autostrada wybrzeża Pacyfiku

Dla osób odwiedzających Kalifornię, jazdy na Pacific Coast Highway jest doskonałym sposobem, aby poznać stan. Odcinek jest również nazywany California State Route 1. Jest to jedna z najpiękniejszych tras na świecie,a praktycznie cała podróż idzie tuż obok Oceanu Spokojnego. Punktem wyjścia jest w rzeczywistości miasto Legget w pobliżu granicy z Oregonem, ale większość ludzi decyduje się na wykorzystanie San Francisco jako punktu wyjścia. We wszystkich przypadkach, trasa jazdy zatrzymuje się w San Diego,który zabierze Cię obok Los Angeles i wielu przyjemnych małych miasteczek. Przynieś swoje stroje kąpielowe na wycieczkę, ponieważ tutaj przejeżdżasz obok wielu najlepszych i najbardziej znanych plaż i nadmorskich kurortów w Stanach Zjednoczonych.

 • San Francisco do San Diego na Pacific Coast Highway – Odległość wynosi 935 kilometrów / efektywny czas jazdy wynosi 11 godzin.
Pacific Coast Highway jest jednym z najpiękniejszych przejażdżek na świecie. Tutaj mijasz wiele z najlepszych plaż w Stanach Zjednoczonych.
Autostrada Overseas zabierze Cię przez małe tropikalne wyspy Florida Keys.

Autostrada zamorska

Overseas Highway technicznie biegnie od wybrzeża Florydy do Key West, ale większość rozpoczyna wycieczkę w Miami. Jest to jeden z najkrótszych i najłatwiejszych wśród kultowych tras jazdy w Ameryce,a także jeden z najlepszych. Lwia część trasy biegnie na małych tropikalnych wyspach Florida Keys i na 42 mostach łączących wyspy. Na wycieczce przejeżdżasz obok wielu przyjemnych małych miasteczek i naturalnych obszarów z unikalną florą i fauną.

 • Miami do Key West na Overseas Highway – Odległość wynosi 266 kilometrów / efektywny czas jazdy wynosi 3 godziny i 30 minut.

Firmy, z których możesz wynająć samochód w Stanach Zjednoczonych

W Stanach Zjednoczonych znajdziesz praktycznie wszystkie największe wypożyczalnie samochodów, które znasz z innych części świata. Wiele z najbardziej znanych firm na świecie są również pochodzenia amerykańskiego. Największe firmy, które znajdziesz wszędzie to Alamo, National, Enterprise, Avis, Hertz, Dollar, Sixt, Thrifty, Budget, Advantage i Rent-A-Wreck.

7 często zadawanych pytań dotyczących wynajmu samochodów w Stanach Zjednoczonych

Ile masz lat, aby dostać się do wynajęcia samochodu w Stanach Zjednoczonych?

Większość firm wynajmu samochodów w Stanach Zjednoczonych wymagają kierowcy / najemcy do 21 roku życia. Istnieją wyjątki, a w niektórych stanach 18 lat jest najniższą granicą wieku. W niektórych typach samochodów może być również nieco wyższy limit wiekowy. Podobnie jak w większości innych krajów, często młodzi najemcy (w wieku od 21 do 25 lat) płacą dodatkowe ubezpieczenie.

Czy mogę zapłacić kartą debetową za wypożyczenie samochodu w Polsce?

Niektóre firmy akceptują karty debetowe w celu uiszczenia opłaty za najem, ale wszystkie muszą okazać ważną kartę kredytową, gdy samochód zostanie odebrany. Dzieje się tak dlatego, że wypożyczalnia samochodów pobiera depozyt z karty kredytowej. Należy pamiętać, że karta kredytowa musi mieć taką samą nazwę jak główny najemca samochodu.

Czy potrzebuję międzynarodowego prawa jazdy w Stanach Zjednoczonych?

Każdy, kto prowadzi samochód w Stanach Zjednoczonych, musi posiadać ważne prawo jazdy ze swojego kraju. W niektórych stanach wymagane jest również międzynarodowe prawo jazdy (IDP). W takim przypadku IDP musi być przedstawiony przy odbiorze wynajętego samochodu w stanach, które tego wymagają. Zapytaj firmę wynajmującej samochód z wyprzedzeniem i pamiętaj, że międzynarodowe prawa jazdy muszą być uzyskane w Twoim kraju.

Czy jest to wspólne dla budek poboru opłat w Stanach Zjednoczonych?

Częstość występowania punktów poboru opłat różni się znacznie w Stanach Zjednoczonych, w zależności od stanu lub miasta, o które chodzi. Jeśli jedziesz po płatnej drodze z punktem poboru opłat, płacisz za siebie, gdy przechodzisz przez wysięgnik. Płatność gotówką i kartą akceptujemy jako sposób płatności. W niektórych miejscach istnieje tak zwana „Bezgotówka Toll Road”, czyli wypożyczalnia samochodów otrzyma rachunek. Kwota wraz z opłatą administracyjną zostanie dodana do ostatecznego rachunku (pobranego z karty kredytowej, której używasz podczas wynajmu samochodu). Aby uniknąć opłaty, można uzyskać przedpłacony oblat w większości miejsc (PlatePass).

Dlaczego przepisy ruchu drogowego różnią się w różnych stanach?

W Stanach Zjednoczonych mają prawo stanowe i federalne. Większość przepisów i zasad związanych z prowadzeniem pojazdu, takich jak ograniczenia prędkości i limity alkoholu, są określane przez każdy stan. W związku z tym istnieje wiele różnic w tych obszarach. Mogą również występować duże różnice w karach, które otrzymujesz, jeśli złamiesz przepisy ruchu drogowego.

Czy to jest wspólne dla wynajmu w jedną stronę w Stanach Zjednoczonych?

Wynajem w jedną stronę są dość powszechne w Stanach Zjednoczonych, i są akceptowane przez praktycznie każdą wypożyczalnię samochodów. To nadal zależy od tego, gdzie można odebrać samochód i gdzie chcesz go dostarczyć. Ceny wynajmu w jedną stronę mogą być również bardzo zróżnicowane, zarówno pod względem tego, gdzie chcesz dostarczyć, jak i w odniesieniu do firmy, od której wynajmujesz (sprawdź przed sfinalizowaniem zamówienia).

Co zrobić w przypadku kradzieży samochodu, wypadków lub obrażeń?

Jeśli twój wypożyczony samochód zostanie skradziony lub bierzesz udział w wypadku, powinieneś najpierw skontaktować się z policją, gdzie jesteś. Następnie należy skontaktować się z wypożyczalnią samochodów, z której korzystasz. Skontaktuj się również z własną firmą ubezpieczeniową, w której masz ubezpieczenie podróżne, ubezpieczenie podlegające odliczeniu lub inne odpowiednie ubezpieczenie. W większości obszarów numer 911, pod który dzwonisz, gdy potrzebujesz pomocy ze strony organów ścigania.

Miejsc