Wypożyczalnia samochodów Włochy

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Włochy

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Włochy. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Włochy. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Włochy

Wynajem samochodu Włochy

Wynajem aut Włochy

Włochy południe w Europie i ma wspólną granicę z Francją, Szwajcaria, Austria i Słowenia na wschodzie.W włoskiej granicy jest liliput stany San Marino i Watykan. Włochy Jeden z pierwszych krajów UE.Kraj obejmuje powierzchnię ponad 300 000 km2 i liczy blisko 60 milionów (2010).

Włochy składa się głównie z Appennine półwyspu, duży półwysep na Morzu Śródziemnym i dwóch głównych wysp Sycylię i Sardynię.Na północnym wschodzie jest Morze Adriatyckie, w południowo-wschodniej na Morzu Jońskim na południowym zachodzie oraz Morza Tyrreńskiego w północno Morze Liguryjskie.

Stolicą Włoch jest Rzym, który ma około 2,7 mln mieszkańców. Inne ważne i popularne miasta Mediolan, Florencja, Wenecja, Neapol i Palermo.

Istnieje wiele gór we Włoszech. Wzdłuż półwyspu – z południa na północ – rozciąganie pasmo górskie Apeninów, dopóki nie spełni Alpy, gdzie niektóre z najwyższej góry Europy znajduje. Wzmianka muszą również być “uśpiony” wulkan Wezuwiusz koło Neapolu i aktywny Etna na Sycylii. W przeciwnym razie kraj przecinają kilku rzek, w tym Po (co jest ważne dla żyznej równiny Padu na północy), Arno i Tybru (która biegnie przez Rzym).

Włochy to jeden z najbardziej popularnym miejscem turystycznym w Europie ze względu na swoją bogatą historię, jej wiele skarbów kultury i jej słynnej kultury jedzenia i wina. Kraj ma kilka zachowanych antyków (w tym wykopanych miast Pompeje Herculanum autorem Neapol ) – i wszystko starym centrum stolicy Rzymu jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Włochy największym i najbardziej ruchliwych lotnisko Fiumicio International Airport (“Leonardo da Vinci”) poza Rzymem.Inne ważne lotniska międzynarodowe Lotnisko Mediolan – Malpensa i Neapol Lotnisko – Copodichino.

Miejsca docelowe

Menu