Wypożyczalnia samochodów Hiszpania

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Hiszpania

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Hiszpania. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Hiszpania. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Hiszpania

Wynajem samochodu Hiszpania

Wynajem aut Hiszpania

Hiszpania jest na Półwyspie Iberyjskim, w południowej Europie i graniczy na północy przeciwko Andorze i Francji, na południu do Gibraltaru i Morza Śródziemnego i na zachodzie przez Portugalię.Baleary Archipelag z takimi Majorka, Minorka i Ibiza oraz Wyspy Kanaryjskie na Atlantyku są także pod Hiszpanii.

Hiszpania jest w Europie 4-ta większość krajów, i ma 40,5 milionów mieszkańców (2010). Kraj jest podzielony na 50 administracyjnie regionach. Najwyższym szczytem jest Pico de Teide – który mierzy 3718 metrów

Stolica Hiszpanii jest Madryt, położony w kraju na hiszpańskim płaskowyżu.Madryt ma 6 mln mieszkańców w obszarze metropolitalnym i jest największym i najbardziej zaludnione miasto w Hiszpanii. Madryt jest również w kraju administracyjne, finansowe i kulturalne centrum i ważnym węzłem komunikacyjnym.

Ogólnie rzecz biorąc, Hiszpania klimat śródziemnomorski na wybrzeżu w południowej i wschodniej, klimat Atlantic wzdłuż wybrzeża na północy, klimat kontynentalny we wnętrzu.

Hiszpania jest zaliczana do bardzo popularne wśród turystów i odbiera około 60 milionów turystów rocznie. Regiony, w północno-wschodniej Katalonii i Andaluzji, na południu i na wyspy na Atlantyku jest najczęściej odwiedzanych rejonów turystycznych. Hiszpania jest znana jako ulubione miejsce dla osób poszukujących słońca i wakacje na plaży wzdłuż wybrzeża, ale kraj jest również znana z turystyki kulturowej.

Główne lotnisko w Hiszpanii jest Madryt Airport – Barajas, położony na obrzeżach centrum stolicy.Inaczej Barcelona International Airport i Palma de Mallorca International Airport część narodu najruchliwszych lotnisk.

Miejsca docelowe

Menu