Wypożyczalnia samochodów Aarhus

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Aarhus

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Aarhus. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Aarhus. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Aarhus

Wynajem samochodu Aarhus
Wynajem aut Aarhus

Aarhus (Århus) jest Jyllands-tych i Danii drugim największym miastem. Znajduje się w Aarhus Bay na wschodnim wybrzeżu regionu Kattegat środkowej Jutlandii. Miasto ma 252.213 mieszkańców, a gmina liczy około 320 tysięcy (2012).

Aarhus Jutlandii największym handlowym i serviceby i gospodarczej regionu, edukacyjnym i kulturalnym. Wśród najważniejszych instytucji edukacyjnych są University of Aarhus, Aarhus University Hospital i Aarhus Research Park.

Również technologia i przemysł są ważne dla przedsiębiorstw w Aarhus, a miasto posiada jedną z najbardziej ruchliwych portów w Jutlandii.

Stare Miasto znajduje się przy ujściu Aarhus Z. Oto gdzie ślady umocnień z czasów Wikingów, a część średniowiecznego, krętej ulicy sieci i torfu kilku jest zachowana.

Jednym z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Aarhus „Stare Miasto” (otwarty w 1914) – znany również jako Dania Købstadmuseum. Jest to tak zwany skansen kultury miejskiej – największy w swoim rodzaju. Muzeum jest zaprojektowany jak starego miasta, w sumie 75 domów z 1500 -, 1600 -, 1700 – i 1800-tych.

Historyczny i architektoniczny w mieście jest Katedra Aarhus („Sankt Clemens”) od końca 1100s, położony na Store Torv. Średnie Torf i Lille Torv znaleźć Borg Gate – dawnej bramy miasta od 1250-tych. Również mieści się najstarszy kościół św Mikołaja z 1000, jest główną atrakcją turystyczną w Aarhus. To także najstarszy murowany kościół w Skandynawii. W przeciwnym razie, Kościół św Olafa od początku 1100s są wymienione, a dwa klasztory – wymienione odpowiednio w 1200s i 1400.

Inne popularną atrakcją turystyczną w Aarhus jest Slot Marselisborg (wymienione w perioden1898-1902), Mindeparken – z pięknymi ogrodami i elementów historycznych, Ole Romer Observatory z 1911 Forstbotanisk Have i Marselisborg Woods – Pet Haven i Tivoli Friheden.

Aarhus jest również znany jako ekscytującej kultury – z najważniejszymi współczesnymi instytucjami ARoS Aarhus Kunstmuseum, Aarhus, Centrum muzyki i skandynawski. W związku z tym, oprócz „Aarhus Festuge” wspomniano – największy festiwal kulturalny przy udziale artystów lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Została ona organizowana co roku w okresie przejściowym od września do sierpnia 1965 roku.

Najbliższe lotnisko jest Aarhus Airport (dawniej Tirstrup Airport), położony ok.. 35 km na północny wschód od Aarhus.