Wypożyczalnia samochodów Alajuela

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Alajuela

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Alajuela. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Alajuela. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Alajuela

Wynajem samochodu Alajuela
Wynajem aut Alajuela

Miejski jest centralnie usytuowany w Alajuela Kostaryce, w odległości 20 km na północny zachód od stolicy kraju San José.Miasto jest stolicą prowincji i ma 43.000 mieszkańców (2012). Alajuela znajduje się na płaskowyżu, 952 metrów nad poziomem morza – w atrakcyjnej uprawnych.

Miasto jest ważnym ośrodkiem handlowym i ważnym węzłem komunikacyjnym dla całego kraju. Alajuela łączy stolicę z północno-zachodniej części Kostaryki.

Alajuela znajduje się u podnóża parku narodowego, gdzie można odwiedzić aktywnych Poas wulkan (2704 m). To miasto jest największą atrakcją turystyczną, autobusy kursują codziennie między turystycznych Alajuela i Poas. Krater wulkanu ma 300 metrów głębokości i ma średnicę 1,5 km – co świat 3 największy aktywny krater.

Miasto jest inaczej zachowane historyczne centrum od 1800 roku, a jednym atrakcją jest Katedra z 1854 Alajuela. Również ratusz z 1914 i do Kościoła „Iglesia La Argonii” z 1941 jest warte odwiedzenia. Kościół słynie z pięknej fasadzie w stylu barokowym.

Alajuela jest domem dla bohatera narodowego Juan Santamaria oraz miasta są zarówno brązu posąg i muzeum na jego cześć.

Inne atrakcje w mieście i jego okolicach m.in. Muzeum historii kultury – znajduje się w budynku z 1874 roku, motyl park, zoo i ogród botaniczny – duża kolekcja storczyków.

Kraju główne lotnisko międzynarodowe, Juan Santamaria International Airport, położony 3 km na południe od centrum miasta Alajuela.