Wypożyczalnia samochodów Albania

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Albania

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Albania. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Albania. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Albania

Wynajem samochodu Albania
Wynajem aut Albania

Albania to kraj w południowo-wschodniej Europie, która znajduje się na Półwyspie Bałkańskim w Adriatyku i Ionian mórz. W północno-zachodniej granicy Albanii do Czarnogóry, do północno-wschodniej części Kosowa, Republika Macedonii na wschodzie i Grecji na południe i południowy wschód.Jest to około 70 km od Włoch, który jest po drugiej stronie oceanu.Stolica Albanii, Tirana, a ludność jest bardzo jednorodna i mówić albański, jest 2.821.997 (2011) mieszkańców.

W latach 1468 i 1912 Albania była pod Imperium Osmańskiego. Zostało zajęte przez obu włoskich faszystów i nazistów podczas 2 World War. W 1944 siedzibę Envera Hodży i partii pracy komunistycznej Ludowej, rząd, który trwał do 1991 roku, kiedy Republika Albanii został stworzony.

70 procent z Albanii jest objęty górach, a największy górski położony 2764 m Korab. W kierunku wybrzeża jest więcej mieszkań. Oto typowy klimat śródziemnomorski z łagodnymi zimami z dużymi opadami i suche lata z wielu słonecznych dni. Turystyka jest odbicie, ale wciąż zatrudnia rolnictwa ponad połowa pracowników. Albania jest szczególnie ważnym producentem figi, oliwki, pszenica, kukurydza i tytoń. Albania ma trochę oleju i gazu, i jest bogata w minerały, takie jak miedź, rudy żelaza i boksytu. Ze względu na problemy gospodarcze i korupcja jest wysoka emigracja.

W 2010 roku Lonely Planet umieścić Albanię na szczycie ich listy zalecanych krajów do odwiedzenia. Albania ma zarówno zabytkowe miasta, piękne plaże i wspaniałe możliwości do uprawiania turystyki pieszej.

Szczególnie piękna jest Albanian Riviera, wybrzeże na południu rozciąga się od Vlora do Saranda. Morze jest błękitne, a km po km piaszczystych plaż przerywanych skaliste klify, skały i malownicze zatoczki z małymi chronionych plaż pomiędzy. Zarówno Saranda i Vlora, nadbrzeżne miasta jak to jest gospodarzem wizyty.

Dla tych, którzy chcą więcej życia i żaru, który charakteryzował się miasto Dhermi, położony na Riwierze, Albania Ibiza.Także stolica Tirana będzie mieć wspaniałe kluby nocne z wielu barów i klubów. Stary mityczne miasto Gjirokastra Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Berat jest stary borgby wąskich uliczek romantycznych.

Tirana International Airport to jedyny międzynarodowy port lotniczy.

Miejsca docelowe