Wypożyczalnia samochodów Alicante

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Alicante

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Alicante. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Alicante. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Alicante

Wynajem samochodu Alicante
Wynajem aut Alicante

Alicante to miasto położone w południowo-wschodniej Hiszpanii Śródziemnego.Alicante jest drugim największym miastem w regionie Walencja, i jest stolicą prowincji Alicante.

Gospodarka miasta opiera się głównie na turystyce i produkcji wina. Alicante jest centrum wybrzeża Costa Blanca i wielu turystów wybiera to miasto jako ośrodek może przede wszystkim, ze względu na łagodny klimat i piękne plaże.

Stare Miasto Alicante jest główną atrakcją turystyczną – z zabytkowych budynków, ulice wąskie i jego przytulnych kawiarni, restauracji i sklepów.

Znanym punktem w mieście jest zamek „Castillo de Santa Barbara” od średniowiecza. Części zamku pochodzą z ca. roku 230 pne kr Zamek położony jest na wzgórzu – 300 metrów – i tu masz wspaniałe widoki na zatokę Costa Blanca.

Poniżej zamku jest miasto z ratuszem z 1760, Santa Maria kościół z 1300 roku oraz renesansowy kościół San Nicolás de Bari od 1700 roku.

Inne atrakcje turystyczne w Alicante to Muzeum archeologiczne „Marq” – gdzie goście się interaktywną podróż przez historię – z eksponatami artefaktów z czasów prehistorycznych do współczesnych dni.

W przeciwnym razie miasto ma wiele rynków i parki, kilku wspaniałych plaż – gdzie Playa San Juan jest jednym z najbardziej popularnych przodu „Explanada de Espana” – otoczony palmami, arena z 1849 (torreador muzeum) i Muzeum Sztuki Współczesnej – co można zobaczyć wystawy prac z takich Miró, Dali i Picasso.

Miasta lotnisko – Alicante Airport – położony 12 km na południowy zachód od centrum miasta.