Wypożyczalnia samochodów Amboise

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Amboise

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Amboise. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Amboise. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Amboise

Wynajem samochodu Amboise
Wynajem aut Amboise

Amboise to niewielka miejscowość w środkowej Francji, należący do francuskiego Ministerstwa Indre-et-Loire.Amboise jest pięknie położony nad rzeką Loarą – między miastami Tours i Blois. Miasto liczy około 10.000 mieszkańców (2010).

Chociaż dziś Amboise ma duże i dominuje miasto, ma dumną historię. Od 1400 do 1600 był przykładem miasto zamieszkania francuskich królów.

W przeciwnym razie miasto jest znany przede wszystkim z dużego i pięknego zamku – „. Château d’Amboise” Został zbudowany w 1000, i jest otoczony wspaniałym parkiem. Zamek jest połączony z dworu „Clos Luce” poprzez podziemnym korytarzu. Mieszkał i pracował Leonardo da Vinci jako króla francuskiego gościem w ostatnich trzech latach jego życia (1516/19). Został pochowany w kościele św Florentin, które znajdowało się w sąsiedztwie zamku, ale została zniszczona w czasie Rewolucji Francuskiej.

Inne atrakcje to Amboise „Pagode de Chanteloup” – 1:44 m wysoki chiński pagoda (zbudowany w 1775), położony na obrzeżach miasta.Składa się z 7 pięter, na każdym piętrze jest nieco węższy od poprzedniego. W przeciwnym razie istnieje specjalny Postal Museum w Amboise – „La Musée de la Poste”. Jeśli porusza się 18 km poza centrum miasta Amboise, można odwiedzić imponujący średniowieczny zamek „Chateau de Chenonceau” z około 1520 roku.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Tours Val de Loire Airport, położony 27 mil na zachód od Amboise.