Wypożyczalnia samochodów Athen Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Athen Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Athen Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Athen Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Athen Lotnisko

Wynajem samochodu Athen Lotnisko
Wynajem aut Athen Lotnisko

Athens International Airport – Elefhérios Venizélos (ATH) znajduje się około 30 km na wschód od centrum Aten, i jest jednym z 30 najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Europie.

Lotnisko jest znany jako jeden z najlepszych i najbardziej nowoczesny – zarówno w zakresie architektury i projektowania wnętrz. Lotnisko obsługuje 16,2 milionów pasażerów rocznie (2009), a linie lotnicze Aegean Airlines i Olympic Air opiera się tutaj.

Z lotniska w Atenach idzie bezpośrednio do domu i za granicą, w tym do greckich wysp, w większości głównych miast w Europie, jak również do miast takich jak Tel Aviv, Dubaju, Pekinie i Singapurze.

Lotnisko zostało otwarte w 2001 roku i posiada dwa terminale. Udogodnienia dla podróżujących m.in. bankowość, bankomaty, poczta, centrum biznesowe, dostęp do Internetu, pokój zabaw dla dzieci, otwarte dni Medyczny, Office, aptekach, jak również krótko-i długoterminowych. Istnieje również wiele sklepów i kiosków w budynku terminalu, lotnisko ma 16 kawiarni / restauracji / barów. Hotele – Sofitel Athens Airport – znajduje się naprzeciwko budynku terminala.

Z lotniska można dojechać autobusem, metrem, pociągiem podmiejskim lub taksówką dostać się do centrum Aten. Ponadto, wypożyczalnie samochodów Avis, Budget, Hertz, National i Sixt biura w Athens Airport, jeśli chcesz wynająć samochód.