Wypożyczalnia samochodów Austria

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Austria

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Austria. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Austria. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Austria

Wynajem samochodu Austria
Wynajem aut Austria

Austria znajduje się w Europie Środkowej, jest państwem federalnym składającym się z dziewięciu państw z własnej administracji. Populacja Austrii wynosi około 8,3 milionów (2010) – z czego 1,7 mln to mieszkańcy stolicy Wiednia.

Inne duże miasta w Austrii, Graz, Linz, Salzburg i Innsbruck.

Austria jest otoczony przez wiele krajów sąsiednich – i graniczy od zachodu z Liechtensteinem i Szwajcarią na południu, do Włoch i Słowenii na wschodzie na Węgrzech i Słowacji, a od północy do Niemiec i Czech.Kraju językiem urzędowym jest język niemiecki, ale dialekty mogą być trudne do zrozumienia dla turystów, choć mówią standardowego niemieckiego.

Dekoracje w Austrii jest zdominowany przez góry, Alpy i obejmuje zachodnią i południową część kraju. Osiągnie najwyższe szczyty po stronie austriackiej do około 3800 m.

Austria jest znana jako kraj o wielu ważnych wkładów do europejskiej historii kultury – szczególnie w muzyce klasycznej. Wielcy kompozytorzy Wolfganga Amadeusza Mozarta, Franza Schuberta, Gustawa Mahlera i Johanna Straussa byli Austriacy. Także Ludwig van Beethoven mieszkał wiele lat w Austrii. Wiedeń ma wiele do zaoferowania w dziedzinie sztuki i kultury. Samo Salzburg.

W przeciwnym razie, Austria to również popularne narciarskie – i alpejskie Innsbruck był raj dla narciarzy od Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbyły się tam w 1964 roku.

Główne lotnisko w Austrii jest Vienna International Airport, położony ok.. 18 km od centrum miasta.Kraju jest drugim największym lotniskiem Lotnisko Salzburg – WA Mozart.

Miejsca docelowe