Wypożyczalnia samochodów Baltimore

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Baltimore

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Baltimore. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Baltimore. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Baltimore

Wynajem samochodu Baltimore
Wynajem aut Baltimore

Baltimore położony jest w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, i jest największym miastem w stanie Maryland.Miasto leży u ujścia zatoki Chesapeake – z widokiem na Ocean Atlantycki. Baltimore jest jednym z najważniejszych w kraju portów i ważnym ośrodkiem przemysłowym i handlowym.

Baltimore został założony w 1729 roku, a port powstał w 1800 roku – i było drugim co do wielkości port imigracji w Stanach Zjednoczonych po Nowym Jorku.Miasto ma 621.000 mieszkańców (2011), zaś aglomeracja liczy prawie 2,8 mln EUR.

Istnieje wiele popularnych atrakcji turystycznych w Baltimore – w tym twierdzy Fort McHenry w 1776 – co jest teraz National Monument, Baltimore Katedra z 1821 roku, „Kościół Zion City of Baltimore” z 1807 r., ratusz z 1867, Phoenix Shot Tower z 1828 ( 65,5 wysoka) i Muzeum Sztuki w Baltimore – z wystawy malarstwa i rzeźby.Dlaczego nie spróbować zobaczyć dzieła Matisse’a, Picassa, Cezanne’a i Van Gogh.

Inną popularną atrakcją turystyczną w Walters Art Museum w Baltimore – prywatna kolekcja ca. 30.000 sztuk – w tym biżuterii, książek rzadkich, rzemiosła, rzeźby i porcelany.

Miasto jest inaczej Muzeum Morskie, Muzeum Żydowskie, popularne muzeum nauki („Maryland Science Center”) z interaktywnymi eksponatami, zoo i akwarium – gdzie można również doświadczyć delfin show.

Baltimore / Washington Thurgood Marshall International Airport znajduje się 16 mil na południe od centrum miasta.