Wypożyczalnia samochodów Bangkok Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bangkok Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bangkok Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bangkok Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bangkok Lotnisko

Wynajem samochodu Bangkok Lotnisko
Wynajem aut Bangkok Lotnisko

Bangkok Suvarnabhumi Airport (BKK) znajduje się 25 km na wschód od stolicy – i jest również znany jako New Bangkok International Airport. Lotnisko zostało otwarte w 2006 roku, zastępując stare lotnisko Don Muang Bangkok. Lotniskowego wieża kontroli, z jego 132 metrów, najwyższy na świecie – oraz terminal jest drugim największym na świecie. Składa się z siedmiu skrzydeł – dwa dla ruchu krajowego i pięć dla ruchu międzynarodowego. Aż 70 mln pasażerów rocznie serwowane są tutaj.

Bangkok Airport jest głównym centrum na kilka dużych linii lotniczych, w tym Thai Airways International, Bangkok Airways i Orient Thai Airlines. Istnieje duża liczba stałych trasach, obsługiwanych przez kilka linii lotniczych, międzynarodowych, do miejsc na całym świecie.

Nie było jazdy pociągu między lotniskiem i Bangkoku, ale linia jest w trakcie budowy. Można jednak wybrać autobus Express, lokalnym autobusem lub taksówką. Jeśli chcesz wynająć samochód na lotnisku, można zwrócić się, że z wielu agencji wynajmu, które są reprezentowane tam. Należą Avis, Budget, Europcar, National, Sixt i Thrifty.

Publiczne obiekty na lotnisku są dobre, a wiele barów, kawiarni i restauracji w Bangkoku Airport. Większość z nich znajduje się w hali odlotów na czwartym piętrze. Tutaj znajdziesz większość sklepów, ale jest też kilka sklepów w drugim i trzecim piętrze.

Najbliższe hotele są Novotel Suvarnabhumi Airport, który znajduje się na terenie lotniska – vis a vis terminal.

Według właściwości lub może wspomnieć, że lotnisko oferuje kilka wypożyczalni biura, pomieszczenia konferencyjne, duża sala konferencyjna – a także pomoc administracyjną i usługi tłumaczeniowe.