Wypożyczalnia samochodów Bangkok

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bangkok

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bangkok. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bangkok. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bangkok

Wynajem samochodu Bangkok
Wynajem aut Bangkok

Bangkok jest stolicą Tajlandii, i znajduje się na obu brzegach rzeki Chao Phraya – ok. 40 km od gdzie wpływa ona do Zatoki Tajlandzkiej. Miasto posiada oficjalną zamieszkuje ponad 8 milionów (2010), ale z powodu, że nie w każdym momencie utrzymać dużą liczbę niezarejestrowanych osób poszukujących pracy w tym obszarze, szacuje się, że od czasu do czasu może być prawie dwa razy liczba osób w Greater Bangkok.

Bangkok jest stolicą Tajlandii od 1782, a pierwsze lata miasta nazwano Bang Makok („miejsce drzew oliwnych”).Centrum pierwotnie otoczony ścianami i przecinają kanały. Są to na 2 World War zostały wypełnione, w ramach modernizacji miasta. W zamian, Bangkok w ciągu ostatnich dziesięcioleci stał się miastem z dużym ruchem i problemów zanieczyszczenia. Wzrost gospodarczy był niezwykły – i najbardziej przemysłu Tajlandii jest skoncentrowana w okolicach stolicy. Specjalne strefy przemysłowe, w których międzynarodowe korporacje zainwestowały i ustaliła się tworzone w obszarach wiejskich. Bangkok inaczej ewoluowała i stała się centrum finansowym dla tej części Azji Południowo-Wschodniej.

Istnieje wiele ciekawych atrakcji w Bangkoku – w tym kilka wielkich świątyń buddyjskich i pagód – i prawie 700 klasztorów. Najsłynniejszy kawaler atrakcją jest kompleks pałacowy w najstarszej części miasta, w tym Pałacu Królewskiego i buddyjskiej świątyni Wat Phra Kaew. Świątynia ta ma ponad 100 złote iglice i mosaikkbekledde – i został zbudowany w tym samym roku miasto zostało założone. Wat Pho, który jest w pobliżu, słynie z 46 metrowego posągu długiej Leżącego Buddy. Po drugiej stronie rzeki znajduje się wspaniała świątynia buddyjska Wat Arun, który jest stary jak Wat Phra Kaew.

Wśród wszystkich innych zabytków Bangkoku króla Bhumibol fotograficznej muzeum wspomniano – jak również w Tajlandii najsłynniejszej ulicy handlowej „turystów” – Khao San Road.

Najbliższe lotnisko jest Bangkok Suvarnabhumi Airport, położony 25 km na wschód od stolicy.