Wypożyczalnia samochodów Barbados

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Barbados

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Barbados. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Barbados. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Barbados

Wynajem samochodu Barbados
Wynajem aut Barbados

Barbados to mały wyspiarski kraj leżący pomiędzy Morzem Karaibskim i Oceanie Atlantyckim, około 435 km na północny wschód od Wenezueli.Mimo bliskości do Ameryki Południowej należą Barbados Ameryka Północna. Wyspa stan jeden jest częścią archipelagu Małych Antyli, ale jest sam.

Barbados jest areally światowym 14-te najmniejszy stan. W najszerszym miejscu, na wyspie jest 23 km i na jego najdłuższa jest 34 km. Start do 284.589 (2009) mieszkańców w Barbados. Bridgetown jest stolicą i największym miastem.

Wyspa była kolonią brytyjską koroną 1652/66. W 1966 r., Barbados niezależne, ale nadal jest członkiem Wspólnoty Narodów (dawniej „British Commonwealth”) z Queen Elizabeth II jako głowy państwa.

W roku 1666 działało 50.000 niewolników w Barbados, a dziś ponad 90 procent ludności pochodzenia afrykańskiego. Stark biały górny klasy donic charakteryzowały Barbados. Kraju językiem urzędowym jest angielski. Gwara nazywa bajansk.

Wyspa stan Barbados jest wśród państw Karaibów najbardziej zamożnych. Gospodarka była w wiekach opiera się na produkcji cukru, ale od pierwszej części 1970 roku przejął turystyki jako głównego źródła dochodu.Barbados jest najczęściej oszczędza huragany i burze tropikalne, które nawiedzają powierzchnię, ponieważ znajduje się daleko na wschód, co czyni go szczególnie atrakcyjnym dla turystów poszukujących Caribbean Paradise. Klimat jest bardzo przyjemny z lądzie wiatr o temperaturze około 30 stopni, ocean w ciągu dnia i na fralandsvind nocy. Główną atrakcją jest wiele pięknych białe plaże i turkusowe morze. To jest dobre dla surfingu i nurkowania. Wyspa jest w większości płaskie, ale istnieją pewne wzgórza w kierunku wyspy. Najlepszym okresem do odwiedzenia Barbados jest od połowy grudnia do połowy kwietnia w szczycie sezonu. Wysokiej wilgotności miesiąc to lipiec, wrzesień i październik. Barbados ma coś do zaoferowania zarówno osób podróżujących w sprawie budżetu i tych, którzy chcą komfort i luksus. Wiele statków wycieczkowych zatrzymać w Bridgetown.

Głównym portem lotniczym jest międzynarodowe lotnisko Grantley Adams położony 13 km na wschód od Bridgetown.

Miejsca docelowe