Wypożyczalnia samochodów Bari Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bari Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bari Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bari Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bari Lotnisko

Wynajem samochodu Bari Lotnisko
Wynajem aut Bari Lotnisko

Lotnisko Bari (BRI) jest częścią „Aeroporti di Puglia”, które obejmuje porty lotnicze z Brindisi, Foggia i Taranto. Bari Lotnisko znajduje się 11 km na północny zachód od Bari center – i jest również często nazywane „Karol Wojtyła airoport” – nazwa pochodzi od polskiego papieża Jana Pawła II w imieniu chrzcielnej.

Istnieją regularne loty między lotniska Bari i miejsc różnych w Europie, jak i na lotnisko jest szeroko wykorzystywana do czarteru. Lotnisko obsługuje około 1,6 mln pasażerów rocznie.

Aby dostać się z lotniska Bari do centrum Bari, można użyć autobus lub taksówką. Z lotniska nie są również pociągi do takiego wyrażania Rzym i Neapol.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Bari, może być łatwo ustawione w hali przylotów na lotnisku. Gdzie to granice kontrolne dla kilku międzynarodowych agencji wynajmu samochodów – w tym Auto Europa, Avis, Europcar, Hertz, Thrifty i quic.

Nie ma hoteli w okolicy lotniska, ale „Palumbo Albergo Hotel” i „Hotel Riviera Residence” znajduje się po prawej stronie jeziora, w pobliżu lotniska.

Istnieje ponad 20 sklepów do wyboru w Bari lotnisko – jeżeli Na nabycie, gazet, książek, artykułów spożywczych tradycyjnych, elektronika, zabawki, biżuterię, telefony komórkowe, kosmetyki i różne lokalne specjały. Istnieje także kilka kawiarni, restauracji i barów na lotnisku.