Wypożyczalnia samochodów Beijing

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Beijing

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Beijing. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Beijing. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Beijing

Wynajem samochodu Beijing
Wynajem aut Beijing

Pekin jest stolicą Chińskiej Republiki Ludowej Chin od rewolucji komunistycznej Mao w 1949 roku.Kilka wcześniejszych okresów w historii Chin miał funkcję kapitału. Znajduje się w północnej części North China równinach, około 160 km od Bohai Bay. To z jego prawie 20 mln mieszkańców (2010) jednym z miast na świecie najbardziej zaludnionych.

Pekin prawdopodobnie istnieje od około 1000 lat pneKr. i był centralnym miastem dla większości dynastii wielu starożytnych Chin, a miasto ma naturalne, wiele atrakcji do zaoferowania. Chiński rząd nawet wyróżnić 98 atrakcji kulturalnych i zabytków jako szczególnie godne. Sześć z nich jest także na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: Zakazane Miasto, Wielki Mur, Temple of Heaven, Summer Palace, Grobowce Ming i miejsce pozostaje „Man Peking” została znaleziona.

Miasto ma bogatą ofertę kulturalną inaczej z takimi liczba sal koncertowych i teatrów. Jeśli jesteś w Pekinie, powinno się sprawdzić występ Opery Pekińskiej (który jest również nazwa słynnego i charakterystyczny postaci chińskiej opery). Ponadto, Muzeum Pałac jest warte odwiedzenia. Jest uważany za głównego muzeum w Pekinie – i jest bardzo wyczerpujące. Obejmuje on następujące budynki i zbiory cesarskie Zakazane Miasto – zespół, który był w tzw Cesarskiego Miasta. Nazwa pochodzi z tego obszaru, który jest nadal otoczony murem, był zakazany dla zwykłych obywateli. Dawny pałac cesarski z 1400 jest jedną z głównych atrakcji w Zakazanym Mieście. Istnieje również kilka innych pałaców w tym kompleksie.

„Plac Tiananmen” jest jednym z miejsc najbardziej znanych Pekinu. Się kilka zabytkowych budynków w ostatnich czasach. Dominantą jest Great Hall i chiński National Museum.

W przeciwnym razie, mało kto opuścić Pekin bez chodził po na Wielki Mur Chiński – Chiny najbardziej znanych budynków. Mao powinien kiedyś powiedział, że jeśli nie chodził na ścianie nie jest prawdziwym człowiekiem. O łącznej długości 6,400 km jest Wielki Mur Chiński na świecie struktury największych i najdłużej, a rozpoczęła się w 1368. Z Pekinem jako punkt wyjścia, musimy spodziewać się godzinę jazdy dotrzeć do punktu wyjścia.

Najbliższe lotnisko jest Beijing International Airport (PEK) – co w języku chińskim nazywa Pekin Shoudu Guoji Jichang. Znajduje się 20 km na wschód od Pekinu centrum miasta.