Wypożyczalnia samochodów Beirut

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Beirut

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Beirut. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Beirut. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Beirut

Wynajem samochodu Beirut
Wynajem aut Beirut

Bejrut, stolica Libanu, a także jednym z najważniejszych portów we wschodniej części Morza Śródziemnego. Miasto liczy około 1,8 mill.innbyggere (2010). Wiele z Beirut położony jest na półwyspie wysuniętym w basenie Morza Śródziemnego.

Beirut to stare miasto, które jest wymienione już 1400 roku pne Kr. – A w czasach rzymskich miał duże znaczenie jako ośrodek handlowy. Od średniowiecza historii miasta, jednak (czasami) była bardzo burzliwa. Również w drugiej połowie 1900, Beirut doświadczył burzliwe czasy, w tym w 1975/76 (Libańska wojna domowa), w 1982/85 (konflikt z Izraelem).

Polityczne konflikty i wojny miał negatywny wpływ na gospodarkę – a także spowodowały pewne zniszczenia w mieście. Po zakończeniu wojny w 1989 roku, rząd ciężko pracował, aby Beirut centrum wiedzy, kultury, turystyki i mody. W 2006 r. miasto zostało zbombardowane przez Izrael, jak okupuje ziemie Libanu do walki Hezbollah – iw rezultacie nadal istnieje kilka dużych obozów uchodźców w mieście.

Bejrut jest podzielone miasto, gdzie wschodni Bejrut jest zdominowana przez ludności chrześcijańskiej, natomiast West Beirut to głównie muzułmanie. Granica między tymi dwoma dzielnicami jest nazywany „zielona linia”.

Miasto posiada kilka muzeów, w tym wymierne Muzeum Narodowe w Bejrucie (która jest głównym muzeum archeologiczne Libanu) i Muzeum Archeologicznego w The American University of Beirut (trzecim najstarszym muzeum na Bliskim Wschodzie). W przeciwnym razie, jednym z najpopularniejszych miejsc w Libanie wokół. 88 km na wschód od stolicy: Imponujące ruiny rzymskiej świątyni w Baalbek miasto w Bekaadalen.

Inaczej Beirut zainwestowała dużo literatury, aw 2009 UNESCO bokhovedstad.

Najbliższe lotnisko jest Beirut Rafic Hariri International Airport, położony 9 km na południe od miasta.