Wypożyczalnia samochodów Belgia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Belgia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Belgia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Belgia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Belgia

Wynajem samochodu Belgia
Wynajem aut Belgia

Belgia znajduje się w Europie Zachodniej, i jest jednym z najmniejszych i najgęściej zaludnionych krajów Europy. Belgia ma około 11 mln mieszkańców (2011), i graniczy od północy Holandia, na wschodzie Niemiec i Luksemburga, w południe i na zachód do Francji a na zachodzie do Morza Północnego.Kraju językiem urzędowym jest flamandzki, francuski i niemiecki.

Bruksela jest stolicą Belgii i znajduje się w centralnej części kraju.Bruksela jest kosmopolitycznym i wielokulturowym mieście z około 150.000 mieszkańców (2010). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny, populacja rośnie w przybliżeniu 1, 8 milionów Bruksela jest Belgii politycznym, gospodarczym i kulturalnym, i przyciąga turystów i biznesu round podróżnych roku.

Geograficznie, Belgia podzielona jest na trzy obszary: obszar nizinny, pagórkowaty teren i wyżynny obszar z wieloma górami. Wybrzeże składa się z nizin z niektórych portów rybackich i kurortów nadmorskich – w tym Ostenda, który również ma połączenie promowe do miasta Ramsgate Anglia.

Belgia jest chyba najbardziej znany z swojej stolicy, gdzie kluczowe organizacje współpracy europejskiej, że UE i NATO ma swoją siedzibę, ale w kraju jest również słynie z atrakcji turystycznych, sztuki, kultury i historii. Belgia najbardziej zabytkowych miast, które oferują dobrej architektury m.in. Antwerpia, Brugia, Bruksela, Gesnt, Leuven i Mechelen.

Główne lotnisko w Belgii jest Bruksela International Airport, położony 13 km na północny wschód od stolicy.Również Brussels South Charleroi Airport ma loty międzynarodowe, a to jest 46 km na południe od Brukseli.