Wypożyczalnia samochodów Bergamo Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bergamo Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bergamo Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bergamo Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bergamo Lotnisko

Wynajem samochodu Bergamo Lotnisko
Wynajem aut Bergamo Lotnisko

Lotnisko Bergamo (BGY) – która nosi oficjalną nazwę „Internationale Aeroporto Orio al Serio” – położony jest 5 km na południe od Bergamo i około 45 km na północ od Mediolanu.Służy jako głównego lotniska obszaru Bergamo, i jako jeden z trzech międzynarodowych portów lotniczych obsługujących Mediolan. (Pozostałe dwa są Mediolan-Malpensa i Mediolan-Linate). Jest to szczególnie tanie linie lotnicze, które korzystają Bergamo Airport. Łącznie 4,5 miliona pasażerów, przechodzą przez tego lotniska co roku.

Do i od lotniska w Bergamo oferuje niedrogie podróży do wielu miejsc w Europie. Największym graczem jest irlandzki Ryanair.

Najbardziej skuteczny sposób dotrzeć z lotniska do Bergamo centrum Bergamo jest autobusem shuttel. Podróż trwa około 15 minut. Taxi jest oczywiście opcja. Stacja do Mediolanu, pociągi na stacji kolejowej w centrum Bergamo.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Bergamo, kilka międzynarodowych agencji wynajmu samochodów, ich filii w hali przylotów na lotnisku. Tutaj znajdziemy takie do sławy graczy takich jak Auto Europe, Avis, Europcar, Hertz, Sixt i Maggiori.

Nie ma hoteli na lotnisko, ale otoczenie jest zarówno „Star Hotel Cristallo Palace” i „Hotel Piemontese”.

Bergamo Airport posiada szereg udogodnień dla podróżnych – w tym wielu restauracji, barów i sklepów.Niektóre sklepy specjalizują się w włoskiej mody i różnych przedmiotów luksusowych, podczas gdy inne koncentrują się na typowych produktów Lombardii. Ponadto, centrum medyczne, apteka, VIP Lounge i ATM na lotnisku.