Wypożyczalnia samochodów Białoruś

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Białoruś

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Białoruś. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Białoruś. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Białoruś

Wynajem samochodu Białoruś
Wynajem aut Białoruś

Białoruś jest krajem śródlądowym, że granice Polski na zachód, Litwie i Łotwie, w północno-zachodniej Rosji, na północ i na wschód i na Ukrainie w południe.Kapitał jest Mińsk.Start do 9.457.500 (2012) mieszkańców.

Białoruś jest krajem nizinnym, bez naturalnych granic z państwami sąsiednimi i krajobraz składa się głównie z niskich wzgórz i pagórki. Prawie jedna trzecia kraju jest pokryte gęstymi lasami, a kraj najwyższa góra, Dzyarzynskaya Hara, rosnące tylko 346 metrów nad poziomem morza. Na południu kraju jest mokra z wielu bagien, rzek i około 11 000 jezior.

W 1919 część Białorusi Związku Radzieckiego, a opracowane po II wojnie światowej stał się jednym z głównych ośrodków przemysłowych Związku Radzieckiego. Podczas II wojny światowej, kraj został zajęty przez Niemcy i stracił ponad jedną trzecią populacji.Od 1994 roku kraj był rządzony przez Aleksandra Łukaszenkę. Kraj został dalej ostatniego rządu sowieckiego i prezydenta Łukaszenki ostatniego dyktatora Europy. Białoruś jest więc bardzo odizolowany kraj w Europie.

Krajowa służba bezpieczeństwa KGB trzyma opozycji politycznej pod kontrolą, demonstracje przeciw rządowej nielegalne. Rosja skrytykowała za poważne naruszenia praw człowieka, i jest jedynym krajem w Europie, w których kara śmierci jest legalna. Charakteryzuje się wysoką korupcją i bezrobociem. Jedna piąta kraju została silnie zanieczyszczone, gdy reaktor jądrowy w Czarnobylu w sąsiedniej Ukrainie wybuchła w 1986 roku. Białoruś boryka się z poważnymi problemami środowiska po obszernych emisji z czasów Związku Radzieckiego.

Białoruś nadal ma dużo przemysłu ciężkiego obsługiwany jak w czasach sowieckich, z armat i produkcji maszyn. Więcej niż 80 procent działalności gospodarczej na Białorusi jest własnością i jest kontrolowany przez państwo. Sektor rolny jest dobrze rozwinięta.

Istnieje kilka tradycyjnych atrakcji turystycznych w Białorusi, a trzeba mieć wizy, aby odwiedzić ten kraj. Najwięcej turystów odwiedza Mińska na kilka dni, gdzie można cieszyć się czyste ulice, „Prawo i porządek” i architektura z sowieckich dni.

Minsk National Airport jest największym lotniskiem w Białorusi, położone 42 km na wschód od Mińska.

Miejsca docelowe