Wypożyczalnia samochodów Biarritz

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Biarritz

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Biarritz. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Biarritz. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Biarritz

Wynajem samochodu Biarritz
Wynajem aut Biarritz

Biarritz jest bardzo popularne święto i nadmorski kurort w południowo-zachodniej Francji wybrzeże Atlantyku – szczególnie w Zatoce Biskajskiej.Miasto znajduje się w Akwitanii i należy do Ministerstwa Pyrénées-Atlantiques. Biarritz ma około 25.000 mieszkańców (2009), ale gdy turyści przybywają do miasta w okresie letnim liczba ludności znacznie się zwiększa.

Biarritz jest znany jako wielki ośrodek z przyjemnego klimatu, piaszczyste plaże, tętniące życiem kluby nocne z klubów nocnych i kasyn, pięknych parków i wielu hoteli i domków turystycznych. Miasto słynie również z doskonałych możliwości windsurfingu wzdłuż wybrzeża.

Niektóre popularne zabytki i atrakcje turystyczne w Biarritz obejmują miasta plaża „Grand Plage” (który obejmuje również morza i 73-metrowa latarnia), Kościół św Marcina z 1100s i słonowodne akwarium „Musée de la Mer” – gdzie zwiedzający mogą zobaczyć zarówno rekiny i uszczelek.

Asian Art Museum „Asiatica – Musée d’Art Asiatique” w Biarritz jest chyba popularną atrakcją. Wydaje się wystawy sztuki azjatyckiej – zwłaszcza z Indii, Chiny i Tybet.

Na klifie, w pobliżu wybrzeża stoi posąg „Rocher de la Vierge” z 1864, który jest biały, rzeźba „Madonna z Dzieciątkiem”.

Biarritz znajduje się zaledwie 18 km od granicy z Hiszpanią, i to jest również w niewielkiej odległości do miast Bayonne i Anglet.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Biaritz-Anglet-Bayonne Airport, położony zaledwie 3 km poza miastem.