Wypożyczalnia samochodów Billund Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Billund Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Billund Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Billund Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Billund Lotnisko

Wynajem samochodu Billund Lotnisko
Wynajem aut Billund Lotnisko

Billund Airport (BLL) jest drugim co do wielkości port lotniczy w Danii i jest położony 3 km na wschód od Billund centrum.Lotnisko obsługuje 2,7 milionów pasażerów rocznie (2012).

Billund Airport został zbudowany w 1962 i otwarty dla komercyjnego ruchu powietrznego w 1964 roku. Nowy budynek terminalu zbudowano w 2002 roku.

Około 14 linii lotniczych – w tym Air France, Sun-Air, Ryanair, KLM, norweskim i Lufthansa – mają bezpośrednie loty z lotniska w Billund do wielu międzynarodowych miejsc.Są to zarówno stałe i sezonowe loty z tutaj i niektóre popularne miejsca Paryż, Oslo, Londyn, Bergen, Sztokholm, Amsterdam, Piza i Malta.

Lotnisko ma duży wybór sklepów, restauracji i kawiarni. Ponadto, istnieją obiekty, takie jak bankomaty, kantor wymiany walut biurko, biuro informacji turystycznej, pokój zabaw dla dzieci, sale konferencyjne i sale konferencyjne, salon VIP i balkon.

Aby dostać się z lotniska do centrum miasta Billund, można wziąć taksówkę lub autobus. Są też autobusy stąd do innych miast, np. w Danii. Aarhus, Vejle i Horsens.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Paryżu, ma kilka biur wynajmu samochodów na lotnisku – w tym Avis, Sixt, Budget, Europcar i Hertz.