Wypożyczalnia wamochodów

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

[icon-box title=”Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu” desc=”Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny” icon=”check-circle” size=”45″ color=”color” icon_color=”#69b738″ pos=”top” el_class=”column”]
[icon-box title=”Brak ukrytych kosztów i opłat” desc=”Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach” icon=”check-circle” size=”45″ color=”color” icon_color=”#69b738″ pos=”top” el_class=”column”]
[icon-box title=”Obsługa klienta 24/7″ desc=”Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy” icon=”check-circle” size=”45″ color=”color” icon_color=”#69b738″ pos=”top” el_class=”column”]
[icon-box title=”Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie” desc=”Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie” icon=”check-circle” size=”45″ color=”color” icon_color=”#69b738″ pos=”top” el_class=”column”]

Tanie wypożyczenie samochodu

Wynajemsamochodu24.pl porównuje oferty 1500 firm wypożyczających samochody, aby znaleźć pojazd za najlepszą cenę. Dzięki naszej wyszukiwarce, która jest przyjazna dla użytkownika i dobrze skonfigurowana, możesz wynająć samochów w ponad 60 000 miejsc na świecie, znajdujących się w 180 państwach. 


Nasza wyszukiwarka porównuje ceny wynajmu samochodu od zaufanych firm, takich jak Thrifty, Hertz, Europcar, Centauro, Avis, Alamo, National, Sixt oraz Budget. Oferujemy ubezpieczenie oraz nieograniczony przebieg dla więszkości lokalizacji. Jeśli rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz mieć pewność, że nie będzie żadnych ukrytych kosztów ani opłat. Wynajmij samochód online: łatwo, szybko i tanio. 

Dlaczego wynająć auto za naszym pośrednictwem?

Porównaj ofertę cenową 1500 firm

Wynajemsamochodu24.pl gromadzi oferty cenowe z ponad 1500 różnych firm wynajmujących auta w ponad 60 000 lokalizacjach. Gwarantuje to niskie ceny za wynajem aut i oznacza, że nie musisz przeszukiwać stron internetowych w poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert.

Ubezpieczenie i nieograniczony przebieg

Wszystkie nasze ceny obejmują ubezpieczenie ograniczające odpowiedzialności kierowcy na wypadek kolizji, ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie na wypadek kradzieży. W większości miejsc zapewniany jest również nieograniczony przebieg.

Brak ukrytych kosztów lub opłat z tytułu kart kredytowych

Zamawiając auto za pośrednictwem Wynajemsamochodu24.pl, nie ponosisz ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych. Wszystkie nasze oferty uwzględniają także opłaty lotniskowe oraz ubezpieczenie od skutków awarii.

Jesteśmy zawsze dostępni

W przeciwieństwie do wielu innych agencji podróży, nasza agencja zapewnia obsługę klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z wynajmu auta zarówno przed jego wypożyczeniem, jak i po skorzystaniu z usługi. Wynajemsamochodu24.pl zapewnia 24-godzinną obsługę klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu przez cały rok.