Wypożyczalnia samochodów Bonn

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bonn

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bonn. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bonn. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bonn

Wynajem samochodu Bonn
Wynajem aut Bonn

Bonn znajduje się w zachodniej części Niemiec, szczególnie w Nadrenii Północnej-Westfalii.Miasto było niegdyś stolicą Republiki Federalnej Niemiec. Niektóre części niemieckiej administracji centralnej wciąż opiera się w Bonn. Ren przepływa przez centrum i po obu stronach okolic rzeki są połączone trzema mostami. Populacja wynosi około 315.000 Bonn mieszkańców (2010).

Wiele miejsc pracy zniknęło, gdy rząd, Bundestag i zagranicznych ambasad, przeniósł się do Berlina po Niemczech była zjednoczona.Niektóre z nich, jednakże, został zastąpiony przez szereg organizacji międzynarodowych (w tym niektórych ONZ biur) zaistniały tutaj.

Historia miasta sięga do ca. roku 40 AD Kr., Kiedy Rzymianie zbudowali twierdzę Castra Bonnensia pobliżu. Pierwszy w średniowieczu, jednak Bonn jest miastem znaczenie.

Stare miasto Bonn – Altstadt – jest bardzo piękna, a oto niektóre z zabytków miasta najbardziej znanych. To jest jak w domu z dzieciństwa kompozytora Ludwiga van Beethovena, który jest teraz muzeum. Należy również zauważyć, że oczywiście ma swoją Bonn Beethoven Halle – duży kongres i sala koncertowa, gdzie każda 3 roku organizowane festiwale. Także w Kunst-und Ausstellungshalle i historyczne muzeum „Haus der Geschichte” są ważnymi instytucjami kultury w byłej stolicy.

Inne zabytki w Bonn, stary ratusz z 1700 roku, położony w centralnej Markplatz. Istnieje również katedry, która została zapoczątkowana w 1000-tych. Wyborca ​​stary zamek jest wielki budynek 1700 roku, a obecnie jest głównym budynku Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität. Imponujący Palais Schaumburg – zbudowany w latach 1858/60 powinny być wymienione. Budynek jest obecnie wykorzystywany w tym dla celów urzędowych reprezentacji.

Najbliższe lotnisko jest Cologne-Bonn Airport, który znajduje się na obrzeżach Kolonii – ok. 24 km na północ od Bonn.