Wypożyczalnia samochodów Bośnia i Hercegowina

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bośnia i Hercegowina

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bośnia i Hercegowina. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bośnia i Hercegowina. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bośnia i Hercegowina

Wynajem samochodu Bośnia i Hercegowina
Wynajem aut Bośnia i Hercegowina

Bośnia i Hercegowina-Hercegowina otoczony Chorwacji na zachód i Serbią i Czarnogórą na wschodzie, a ma jedynie pas wybrzeża o 26 km w południowej części Morza Adriatyckiego.Jego populacja jest 3.839.737 (2011) mieszkańców.

Bośnia i Hercegowina Hercegowina może być podzielona na trzy strefy geograficznej. Od północnego zachodu na południowy wschód kraju prowadzi Dynarskich z Maglic, kraju, na najwyższy szczyt 2386 m. Central do kraju, niskie góry, a obszar jest bogaty w lasy i minerałów. Na północnej granicy Chorwacja jest høyslettelandskap i rzeka Sava zapewnić żyzne obszary rolne.Większość z Bośnią i Hercegowiną i Hercegowiny ma klimat kontynentalny z zimnymi zimami i gorącymi latami.

Jugosławia została utworzona w 1918 roku przez 1 Zakończeniu II wojny światowej i do 1992 roku, Bośnia i Hercegowina stała się republiką Socjalistycznej Federacyjnej Republiki Jugosławii. W 1989 nierozsupłane współpracy w Jugosławii i Hercegowina Bośnia i Hercegowina uzyskała niepodległość w kilka lat później, w 1992 roku. Serbowie przeciwieństwie to ponieważ chcieli siłą i zaatakowali sąsiednią 6 kwietniu 1992 roku. Jednym z najbardziej znanych wydarzeń w wojnie, ludobójstwo w Srebrenicy 1 Lipiec 1995, gdy siły serbskie zabił 8000 cywili. Wydarzenie jawi się jako jeden z najgorszych zbrodni wojennych po wojnie w Europie. Wojna trwała przez trzy lata, aż do 14 Grudnia 1995 kosztować 100.000 życie i 2.500.000 wysiedlono.

Kraj jest nadal wpływ wojny, która spowodowała ogromne straty gospodarcze. Sytuacja gospodarcza w Bośni i Hercegowinie i Hercegowinie jest trudne, z niskiego wzrostu gospodarczego, deficyt handlowy i wysokiego bezrobocia. Ale kraj jest bogaty w zasoby naturalne i ma potencjał, aby stać się ważnym gospodarki.

Turystyka rozwija się w tym kraju. Bośnia i Hercegowina jest znana z ciekawej architekturze, z domieszką wpływów romańskiej, średniowiecznej, tureckiej i Austro-Węgier. W warunkach zimowych do jazdy na nartach jest bardzo dobry, a krótka linia brzegowa są piękne plaże, z których trzeba korzystać w miesiącach letnich. Neum to piękne nadmorskie miasto. Inne atrakcje to Međugorje, który jest jednym z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych w Europie około miliona odwiedzających pielgrzymów każdego roku. Sarajewo to wspaniałe miasto do odwiedzenia z klubów, rynków, kościołów i meczetów, między innymi, jest rekomendowany przez Lonely Planet.

Największy port lotniczy jest Sarajevo International Airport Położony na obrzeżach Sarajewa.Drugim co do wielkości jest Banja Luka International Airport, 18 km poza miasto Banja Luka.