Wypożyczalnia samochodów Brazylia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Brazylia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Brazylia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Brazylia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Brazylia

Wynajem samochodu Brazylia
Wynajem aut Brazylia

Brazylia jest największym krajem w Ameryce Południowej – zarówno pod względem liczby ludności (około 200 mln EUR w roku 2010), w obszarze (8,5 mln km2). W stolicy Brasília jest domem dla około 2,3 mln osób, ale istnieje kilka miast, które są większe, tym Sao Paulo (11 mln) i Rio de Janeiro (6,1 mln).Językiem urzędowym jest język portugalski. Brazylia graniczy z następujących krajów: Argentyna, Kolumbia, Boliwia, Peru, Paragwaj, Urugwaj, Wenezuela, Surinam, Gujana i Gujana Francuska.

Brazylia jest bogaty w zasoby naturalne, a na północy zdominowanym przez dużych lasów deszczowych, natomiast południe i wschód kilka dużych pasma górskie. Kraju najwyższy szczyt Pico da Neblina górującym 2994 metrów nad poziomem morza. Kilka z kontynentu największych rzek biegnących przez Brazylii. Powierzchnia Rainforest przecinają się najbardziej bogata w wodę rzeki, Amazonas – podczas Paraná płynie z gór na południu i do Paragwaju i sąsiednich Argentyna.

W związku z Paraná znaleźć potężnego wodospadu Iguaçu, który jest częścią tego kraju głównej atrakcji – Parku Narodowego Iguaçu. Nadal w Argentynie (i jednostek gdzie Iguazu). Ten park narodowy, zarówno brazylijskie i argentyńskie side – UNESCO World Heritage Site.

Brazylia jest uważana, zwłaszcza ze względu na bogate zasoby naturalne oraz duży podaż pracy, jako wiodący kraj w Ameryce Południowej, w sensie ekonomicznym.

Główne lotnisko w Brazylii jest Rio de Janeiro (Galeo), a drugi co do wielkości jest Congonhas Lotnisko w Sao Paolo.