Wypożyczalnia samochodów Brema Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Brema Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Brema Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Brema Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Brema Lotnisko

Wynajem samochodu Brema Lotnisko
Wynajem aut Brema Lotnisko

Brema (BRE) to międzynarodowy port lotniczy znajduje się w północno-zachodniej części Niemiec – w odległości 4 km na południe od Bremy centrum.Lotnisko nazywa się w niemieckim „Flughafen Brema”.

Brema została założona w 1921 roku i obecnie posiada trzy terminale. Lotnisko obsługuje 2,6 mln pasażerów rocznie (2011).

Niektóre linie lotnicze mają 20 bezpośrednie loty z lotniska w Bremie hotel na 50 miejsc w kraju i zagranicą – w tym do Paryża, Gdańsku, Stuttgarcie, Frankfurcie i Istambule.Istnieją również liczba lotów czarterowych z lotniska.

Brema posiada szereg udogodnień – w tym sklepów (w tym duty-free), restauracji, kawiarni, kioskach, bank, bankomat, apteka, salon fryzjerski, sala konferencyjna (na 120 osób) oraz dostęp do Internetu.

Ten „Atlantic Hotel Airport” znajduje się naprzeciwko Terminalu 3, oraz „Holiday Inn Express Brema Airport Hotel” położony jest w odległości 200 metrów od lotniska.

Aby dostać się z lotniska w Bremie hotel do centrum miasta można dojechać tramwajem, autobusem lub taksówką. Jeśli chcesz wynająć samochód w Bremie, posiada wiele renomowanych biur wynajmu samochodów na lotnisku – w tym przedsiębiorstw, Avis, Europcar, Hertz i Sixt.