Wypożyczalnia samochodów Brema

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Brema

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Brema. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Brema. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Brema

Wynajem samochodu Brema
Wynajem aut Brema

Miasto Brema znajduje w północno-zachodniej Niemiec, i ma około 547.000 mieszkańców (2010).Miasto leży nad rzeką Wezerą – ok.. 70 km od ujścia do Morza Północnego. Brema, wraz z portem w Bremerhaven ich stanu własnego – „Jego Freie Stadt Brema”.

Brema jest naród 10-szy największe miasto i ważny ośrodek przemysłowy i handlowy. Zgodnie z 2 II wojny światowej, miasto zostało poważnie zniszczone przez bombardowania, jednak wiele budynków zostało odbudowane.

Niektóre z najbardziej znanych atrakcji turystycznych jest katedra St Petri – pochodzi z 1042 z gotyckimi wieżami od 1200s, piękny ratusz w stylu renesansowym z 1410 i „Marktplatz” z 10-metrowego posągu wysokiej Rolanda z 1404. Statua jest vartegn Brema i jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Inną atrakcją w mieście jest „Kunsthalle Brema”, który posiada dużą kolekcję sztuki z okresu 1500 – 1900-tych. Dlaczego nie spróbować zobaczyć dzieła Van Gogha, Moneta, Maneta i Degasa. Również muzeum sztuki współczesnej „Neues Museum Weserberg Brema”, wizyta.

Brema ma również teatr, historię sztuki, muzeum, port, Muzeum Etnologii i popularne muzeum nauki „Universum Centrum Nauki” – z interaktywnymi eksponatami.

Miasto jest bogate w parków i terenów zielonych, a wielu turystów trafia do ogrodu botanicznego lub popularnego parku rododendronów.

Lotnisko Brema Airport znajduje się 3,5 km na południe od centrum miasta.