Wypożyczalnia samochodów Briançon

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Briançon

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Briançon. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Briançon. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Briançon

Wynajem samochodu Briançon
Wynajem aut Briançon

Briancon znajduje się na południowy wschód od Francji – w Provence-Alpes-Côte d’Azur – i należy do Haute-Alpes. Miasto leży u zbiegu rzek Durance i Guisanne – tylko 13 km od granicy z Włochami.

Briançon to mała i piękna miejscowość położona góra 1.350 metrów Miasto liczy około 11.600 mieszkańców (2009), jest również znany ośrodek narciarski dla miłośników nart. Miasto jest również znany jako start lub sluttby do wyścigu „Tour de France”.

Briançon ma świetny klimat z 300 dni słonecznych w ciągu roku i wilgotność bardzo niska. Miasto od lat znane uzdrowisko w leczeniu chorób układu oddechowego – w tym astma.

Jedną z atrakcji turystycznych miasta, Twierdza została wybudowana w roku 1600, w celu ochrony przed region Austrii.Jest to zawarte w „twierdzach Vauban” – i jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Sam most „Pont d’Asfeld” z 1734 roku.

Także kościół Notre-Dame et Saint-Nicolas z 1718 jest warte odwiedzenia.

Briancon znajduje się w pobliżu Parku Narodowego Ecrins, a od miejscowości Chantemerle (6 km na północny zachód od Briançon), można wybrać się kolejką linową na Górę „Prorel” – co jest 2566 m Od tego ma się wspaniały widok terenu narciarskiego „Serre Chevalier.”

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Turyn Lotnisko w Włoszech, znajduje się 121 km na północny-wschód w Briancon.W przeciwnym razie, Grenoble Lotnisko 156 km na północny zachód od Briancon.