Wypożyczalnia samochodów Bułgaria

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bułgaria

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bułgaria. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bułgaria. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bułgaria

Wynajem samochodu Bułgaria
Wynajem aut Bułgaria

Bułgaria to kraj w południowo-wschodniej Europie. Kraj znajduje się na Morzu Czarnym na zachodnim brzegu i ma wspólną granicę z Rumunia, Turcja, Grecja, Macedonia i Serbia.Populacji jest około 7,7 milionów (2010), a kraj obejmuje powierzchnię 110.994 km ². Kapitał Sofia (1,2 mln mieszkańców), jest także największym miastem kraju.Inne większe miasta to Płowdiw, Warna, Burgas, Ruse i Stara Zagora.

Językiem urzędowym jest język bułgarski, pisany cyrylicą. Około 10% ogółu ludności tureckiej jako językiem ojczystym – a istnieją także mniejszości, którzy mówią macedońskim i cygańskim.

Część Bułgarii – zwłaszcza południowy zachód – jest zdominowany przez wysokie góry (najwyższy punkt znajduje się prawie 3000 m) – mając na uwadze, a niskie równiny scharakteryzować obszary wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego, gdzie w kraju głównych atrakcji turystycznych znajdują. O połowę kraju hoteli, znajdują się na Morzu Czarnym, gdzie znajdują się jedne z najbardziej popularnych obszarów Bułgarii wakacje. Wśród najbardziej znanych są Złote Piaski, Słoneczny Brzeg i Nessebar (gdzie najstarsze miasto jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO).

Główne lotnisko w Bułgarii, Sofia International Airport, położony w pobliżu stolicy.Inne ważne lotniska międzynarodowego lotniska w Burgas i Warna airport.