Wypożyczalnia samochodów Calpe

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Calpe

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Calpe. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Calpe. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Calpe

Wynajem samochodu Calpe
Wynajem aut Calpe

Calpe (Calp również znany jako) to nadmorskie miasto położone w południowo-wschodniej Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca, w szczególności pomiędzy większymi miastami Walencji i Alicante.Miasto liczy około 30.000 mieszkańców (2010), z czego ponad 60% to obcokrajowcy. Calpe znajduje się w Alicante.

Calpe jest pierwotnie stary port rybacki, który w ostatnich latach został przekształcony w kurorcie dominują hoteli wieżowców. Jednak wiele z historii zachowanej w starym mieście, gdzie szczątki dawnych fortyfikacji wciąż są widoczne. Jedną z atrakcji jest tutaj obrona wieży „Torreo de la Peca”. Również trzymane Emiraty Quarter jest popularnym miejscem turystycznym. W przeciwnym razie, należy wziąć czas, aby odwiedzić Muzeum Archeologiczne, gdzie znajduje się artefakty z wykopalisk w okolicach Calpe.

Rock „Penon de Ifach” jest prawdopodobnie najczęściej odwiedzaną atrakcją w Calpe. To akcja najdłuższą piaszczystą plażę w dwóch, i jest dobrze ponad 330 metrów wysokości. Stąd są fantastyczne widoki. Przypomina to słynny Gibraltar – który jest również nazywany Calpe w języku hiszpańskim. Przez „Penon de Ifach” jest również rezerwat ptaków i roślin.

Plaże w Calpe są uważane za jedne z najlepszych na wybrzeżu Costa Blanca, a wzdłuż plaży restauracji zlokalizowanych blisko siebie. Kilka z nich specjalizuje się w daniach z owoców morza.

Pasażerowie podróżujący do Calpe z dziećmi może być dobry pomysł, aby zrobić sobie objazd 27 km na południe do Benidorm w Hiszpanii, gdzie największy park rozrywki (Terra Mitica) jest – lub 34 mil na północ od „Vergel Safari Park”.

Najbliższe lotnisko jest Alicante Airport, położony około 76 km na południe od Calpe.