Wypożyczalnia samochodów Chalkidiki

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Chalkidiki

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chalkidiki. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chalkidiki. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chalkidiki

Wynajem samochodu Chalkidiki
Wynajem aut Chalkidiki

Chalkidiki (który również przechodzi przez nazwy Chalkidiki i / lub Halkidiki) to zarówno region i półwysep w północnej Grecji, a konkretnie w południowo-wschodniej części Macedonii Środkowej.Chalkidiki posiada linię brzegową na północno zachodniej części Morza Egejskiego. Region ma około 105.000 mieszkańców – z których 11.000 mieszkają w głównym mieście Polygyros – znajduje się w prefekturze.

Region znany jest dla miasta Stagira, położone na wschodnim wybrzeżu, i był miejscem narodzin Arystotelesa oldtidsfilosofen.

Chalkidiki jest również znana jako popularna miejscowość turystyczna w lecie, zwłaszcza na południu regionu. Oto 3 półwyspy Kassandra, Sithonia i Agion Oros (Mount Athos z pomiaru 2033 m). Agion Oros jest „klasztorny republika” (samorząd), który jest przedmiotem zamówienia mnichów i chronione przez Grecja.

Kassandrahalvøya jest chyba najbardziej popularne dla turystów. Istnieje wiele popularnych plaża i kurorty z hoteli turystycznych i zapraszając piaszczystych plaż.

All in all, Chalkidiki coś dla siebie – czy szukasz wyjątkowej scenerii, zatoczki idylliczny, mil piaszczystych plaż, krystalicznie czystej wody, pięknych małych wysp i malownicze wioski.

Najbliższe lotnisko jest Thessaloniki Macedonia Airport, położony 61 km na północny zachód od głównych Polygyros miasto.