Wypożyczalnia samochodów Charlotte

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Charlotte

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Charlotte. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Charlotte. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Charlotte

Wynajem samochodu Charlotte
Wynajem aut Charlotte

Charlotte znajduje się na wschód od USA, i jest największym miastem w stanie Północna Karolina.Miasto znajduje się w pobliżu rzeki Catawba i ma 731.000 mieszkańców (2010). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny populacja wzrośnie do 1,7 miliona.

Charlotte jest ważnym ośrodkiem handlowym dla regionu i głównym centrum finansowym. Bank of America ma swoją siedzibę tutaj. Miasto ma kilka szkół wyższych.

Charlotte ma wilgotny klimat subtropikalny z gorącymi latami oraz zimami stosunkowo łagodne. Miasto dostaje najwięcej deszczu w styczniu i marcu.

Centrum składa się głównie z drapaczy chmur i wysokich budynków, a na południe od centrum miasta, ogromny park rozrywki „Carowinds Theme Park”, który ma wiele kolejek górskich i karuzele.

Kolejną atrakcją turystyczną w sztuce Charlotty muzeum „Bechtler Museum of Modern Art”, który znajduje się wystawy sztuki współczesnej.Kolekcja składa się z 1400 obrazów i można również zobaczyć prace Miró i Picassa tutaj.

Największych w kraju organizacji motorowych NASCAR znajduje się w Charlotte i atrakcją „NASCAR Hall Of Fame” jest poświęcony wyścigi sportu. Posiada interaktywne eksponaty i wyświetlanie historycznych samochodów wyścigowych.

Inne atrakcje turystyczne w mieście to Muzeum Lotnictwa, Muzeum Nauki i Techniki „Discovery Place”, „Charlotte Nature Museum” – z interaktywnymi eksponatami i motyl pawilon, ogród botaniczny, „Levine Museum of New South” – muzeum historii skupia się na życiu w stanie przez USA Civil War.

Charlotte Douglas International Airport znajduje się 12 km na zachód od centrum.