Wypożyczalnia samochodów Chicago Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Chicago Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chicago Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chicago Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chicago Lotnisko

Wynajem samochodu Chicago Lotnisko
Wynajem aut Chicago Lotnisko

Chicago O’Hare International Airport znajduje się 30 km na zachód od Chicago centrum miasta jest główne lotnisko.Jest to jeden z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych na świecie.

Chicago Airport został otwarty w 1955 roku i dziś służy 66.000.000 pasażerów rocznie (2011). Lotnisko ma cztery zaciski budynków: 1, 2, 3 i 5 Zaciski 1-3 są wykorzystywane przez krajowego ruchu lotniczego, podczas gdy terminal 5 wykorzystywane jest przez loty międzynarodowe. Tramwajowy między terminalami.

około 50 linie lotnicze mają bezpośrednie loty z Chicago Airport do wielu miejsc w kraju i za granicą. Lotnisko jest głównym hubem dla American Airlines i United Airlines. Niektóre z najbardziej popularnych loty z Chicago Airport: Londyn, Frankfurt, Toronto, Nowym Jorku, Los Angeles, Tokio, Paryżu i Meksyku.

Istnieje wiele urządzeń na lotnisku – w tym sklepy, restauracje, kawiarnie, bary, lada informacyjna, kaplica, pokój zabaw dla dzieci, bankomaty, kantor wymiany walut, centrum medyczne, centrum biznesowe i Internet bezprzewodowy.

Lotnisko jest dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W Terminalu 2, hotel „Hilton Chicago O’Hare Airport Hotel”. Ponadto istnieje kilka hoteli w bezpośrednim sąsiedztwie.

Jest dobry jawny transport z lotniska do centrum Chicago. Można wtedy wybrać stosowanie pociągiem, autobusem lub taksówką.

Wiele osób chce się wynająć samochód w Chicago i na lotnisku ma kilka międzynarodowych biur wynajmu samochodów – w tym Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz i National.