Wypożyczalnia samochodów Chicago

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Chicago

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chicago. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chicago. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chicago

Wynajem samochodu Chicago
Wynajem aut Chicago

Chicago znajduje się w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych Jeziora Michigan, i należy do stanu Illinois.Miasto liczy 2,7 ​​milionów mieszkańców, podczas gdy aglomeracja liczy 8,7 milionów. Chicago, co 3-szy największe miasto w Stanach Zjednoczonych.

Chicago ma wilgotnego klimatu kontynentalnego i jest często nazywany „Windy City”, ponieważ jej zmieniających się warunków pogodowych.

Chicago jest ważnym handlu i port, hub kolejowy, drugi co do wielkości w Ameryce finansowej i biznesowej dzielnicy. Chicago posiada również kilka uczelni – gdzie najstarszy założony w 1890 roku.

Pejzaż jest zdominowany przez wieżowców i drapaczy chmur i najwyższy budynek Sears Towers – który mierzy 443 m. Jest to popularne dla turystów do odwiedzenia tarasu widokowego tego budynku na szczycie, a tym samym uzyskać zapierające dech w piersiach widok na miasto i region.

Chicago słynie z architektury, jego życiem kulturalnym i jego licznych muzeów, teatrów i opery. Jest wiele imprez muzycznych w Chicago, znany jazzu, bluesa i muzyki klasycznej. W mieście znajduje się słynne orkiestry symfonicznej – założony w 1891 roku.

Główną atrakcją turystyczną miasta Galeria Sztuki „Art Institute of Chicago” – z ogromną kolekcją takich Sztuka francuska z 1800 – i 1900-tych.

Miasto jest inaczej muzeum historii naturalnej, muzeum astronomiczne, planetarium, muzeum historyczne, akwarium i zoo. Etniczne dzielnice „China Town”, „Greek Town” i „Little Italy” jest również warto odwiedzić.

Miasta główne lotnisko – Chicago O’Hare International Airport – położony 30 km na północny zachód od centrum miasta.