Wypożyczalnia samochodów Chile

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Chile

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chile. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chile. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chile

Wynajem samochodu Chile
Wynajem aut Chile

Chile to kraj, w Południowej Ameria z 16746500 (2010) mieszkańców.Jest to długi i wąski pas ziemi, która leży pomiędzy Oceanem Spokojnym na zachodzie i Andów do wschodniego dalekim południowym zachodzie Ameryki Południowej. To akcja długą granicę z Argentyną, a na północy graniczy z Boliwią i Peru.Kapitał jest Santiago.Kraj podzielony jest na 15 regionów, które są podzielone na prowincje. Kilka wysp należących do Chile, najbardziej znanych z nich jest Wyspa Wielkanocna.

Gospodarka Chile oparty na eksporcie minerałów, które tworzą 50% ogólnej wartości eksportu. Hodowla ryb jest kolejnym ważnym przemysłem.

Chile jest 4200 km długości i oferuje ekstremalnych odmian. Na północ jest na pustyni Atacama, na świecie najsuchszych pustyni i jest ważnym miejscem turystycznym. Jest także Valle de la luna, preambuła miesiąc, który znajduje się 13 km off pustyni. Klimat w centrum podobnej do Morza Śródziemnego, podczas gdy klimat na południu, jednak chłodny i deszczowy, a sceneria jest pod wieloma względami podobne do norweskiego archipelagu jezior i linii brzegowej, fiordów i lasów. Istnieje wiele aktywnych wulkanów na południu i Chile zostały również mocno dotknięta przez trzęsienie ziemi. Ostatnia poważna trzęsienie ziemi było 27 Luty 2010, które wywołało ogromne tsunami.

Chile jest popularnym krajem dla turystów, a za kraj w Ameryce Południowej, to jest bardzo bezpiecznie podróżować w. Zróżnicowany charakter: od jezior na pustynie, wulkany i wędrówki dobrego w Andach jest to, co przyciąga wielu turystów. Kraju najwyższa góra nazywa Ojos del Salado (6879 m npm). Chile jest także ważnym kraje winiarskie i wokół Santiago, są dobrą okazją do odwiedzenia winnic. Kolorowe miasta Valparaiso nad Pacyfikiem ma dobrze zachowane historyczne centrum ery kolonialnej jako Światowego Dziedzictwa UNESCO. Innym znanym miejscem turystycznym jest la Isla Negra, gdzie sławny poeta Pablo Neruda żył.

Chile umęczon pod Augusto Pinocheta i 17-letnią dyktaturę wojskową 1973/90. Chile jest konserwatywny kraj i pomimo zabójstw i łamania praw człowieka, Pinochet miał wielkie wsparcie. Gospodarka jest obecnie otwarty i rynkową. W maju 2010 roku Chile stała się pierwszym krajem Ameryki Południowej do przystąpienia do OECD.

Głównym portem lotniczym jest Comodoro Arturo Merino Benitez International Airport w Santiago.

Miejsca docelowe