Wypożyczalnia samochodów Cognac

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Cognac

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Cognac. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Cognac. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Cognac

Wynajem samochodu Cognac
Wynajem aut Cognac

Cognac położony jest w południowo-zachodniej Francji w carente rzeki, 97 km na północ od Bordeaux.Miasto ma 21.900 mieszkańców (2002). Miasto jest punktem centralnym dla produkcji i eksportu brandy. Można odwiedzić „Musée des Arts du Cognac” – nowoczesne, interaktywne muzeum, które przedstawia historię i jak koniak jest produkowany.Ponadto, można odwiedzić winnice w okolicy, Piwnice brandy i gorzelnie.Zamek królewski „Château de Cognac”, jest prawie 1000 lat i został zbudowany jako twierdza.W roku 1450 pewien hrabia Jean de Valois zdecydował się na budowę swojej rezydencji, a potem zamek został przekształcony w zamku. Dzisiaj posiada aktywną produkcję koniaku, a zamek ma piwnicę z możliwości degustacji koniaku.Zamek ma wyjątkową lokalizację i projekt i jest naprawdę warte odwiedzenia.

Inne atrakcje turystyczne to Stare Miasto (Le vieux Cognac), obszar z wieloma pięknymi starymi domami z muru pruskiego. Zostały one zbudowane między 1500 – i 1800.Stare miasto ma wąskie alejki i specjalne butiki. Może również zwrócić uwagę, że turyści często wynająć łódź w Cognac doświadczyć piękna carente River.