Wypożyczalnia samochodów Córdoba

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Córdoba

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Córdoba. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Córdoba. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Córdoba

Wynajem samochodu Córdoba
Wynajem aut Córdoba

Córdoba, stolica prowincji Córdoba, jest największym miastem w Argentynie po stolicy Buenos Aires.W Kordobie żyje 1.329.604 (2010) mieszkańców.

Cordoba jest śródlądowy położony w Argentynie po obu stronach w rzece Suquía ważnej rolnej.Przemysł samochodowy jest jednym z najważniejszych przemysłów Córdoba który jest również znany jako centrum technologiczne Argentyny z znacznego rozwoju, m.in. oprogramowania.

Jest ważnym uczelni z sześciu uniwersytetów i środowiska miejskiego charakteryzuje studentów. Universidad Nacional de Córdoba to drugi najstarszy uniwersytet w Ameryce Łacińskiej, kiedy to została założona przez jezuitów na czterysta lat temu w 1613 roku. W roku 1918, Córdoba był siedzibą ważnej rewolucji uniwersyteckiego w Argentynie.

Miasto zostało założone w 1573 przez Jerónimo Luis de Cabrera, który nazwał go po Córdoba, Hiszpania.Było to jedno z pierwszych miast kolonialnych w to, co jest teraz Argentyna. W 2000 roku UNESCO ogłosiła jezuitów czwartą starego miasta jako światowego dziedzictwa. W 2006 r. został mianowany Córdoba Rok Kultury w Ameryce. Rdzeń miasta jest wokół St Martins Square.

Córdoba położony jest u podnóża gór „Sierras de Córdoba”, a nie daleko od miasta znajduje się kilka ważnych celów turystycznych. Jednym z nich jest Villa Carlos Paz znajduje się nad jeziorem.

Najbliższe lotnisko jest Ingeniero Aeronáutico Ambrosio LV Taravella International Airport 9 mil na północ, na północny wschód od centrum miasta.