Wypożyczalnia samochodów Cork Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Cork Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Cork Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Cork Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Cork Lotnisko

Wynajem samochodu Cork Lotnisko
Wynajem aut Cork Lotnisko

Lotnisko Cork (ORK) – jak w Irlandii Chorcaí nazwie Aerfort – jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk w Irlandii. Znajduje się 6 km na południe od centrum miasta, w południowej Irlandii Cork, i obsługuje ponad 3 miliony pasażerów rocznie.

Irlandzka linia lotnicza Aer Lingus i Aer Arann to dwa z największych graczy, którzy mają regularne loty do iz lotniska w Cork.

Cork Airport ma bezpośrednie połączenia do wielu miejsc w Irlandii i Europa.Ponadto baza lotnisko dla wielu lotów czarterowych.

Łatwo jest dostać się z lotniska do centrum miasta. Najbardziej skuteczne jest podjęcie autobus, który kursuje co pół godziny. Zatrzymuje się przy wszystkich hotelach głównych. Można także skorzystać z regularnych autobusów miejskich – lub przyjąć jedną z taksówek, które są ułożone na zewnątrz hali.

Jeśli chcesz wynająć samochód na lotnisku Cork, można wybrać jedną z kilku dobrze znanych, międzynarodowych agencji wynajmu – w tym Avis, Budget, Hertz, Europcar, krajowym i oszczędny.

Najbliższy hotel – Radisson SAS – naprzeciwko budynku terminala. Nowy terminal został zakończony niedawno, i udogodnienia dla społeczeństwa wtedy znacznie poszerzona. Obecnie istnieje kilka barów, restauracji i sklepów do wyboru – w tym osobny bar sportowy z dużymi ekranami.