Wypożyczalnia samochodów Czarnogóra

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Czarnogóra

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Czarnogóra. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Czarnogóra. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Czarnogóra

Wynajem samochodu Czarnogóra
Wynajem aut Czarnogóra

Czarnogóra jest krajem na Bałkanach znajduje się na Morzu Adriatyckim. Graniczy Chorwację i Bośnia i Hercegowina na północ, Serbia na północny wschód, w Kosowie na wschodzie i Albanią na południu. Populacji jest 625.266 (2011) mieszkańców i jest stolicą Podgorica. Językiem urzędowym jest język czarnogórski faktycznie sam język jak serbski, chorwacki i bośniacki.

Czarnogóra podpisała w 1918 roku na Serbów, Chorwatów i Słoweńców królestwa, które od 1929 nazwano Jugosławia. Po rozpadzie Jugosławii w 1992, Czarnogóry i Serbii wraz w Federalnej Republice Jugosławii („zad Jugosławia”), która w 2003 r. zmieniła nazwę na Serbia i Czarnogóra. W 2006 r. stało się niezależne. Czarnogóra była jedyną republiką byłej Jugosławii, która poparła Serbię w czasie wojen 1990.

Czarnogóra w ostatnich latach stabilizacji politycznej została ponownie odkryta przez turystów z całego świata, dla jego pięknej scenerii gór, wybrzeża dramatycznych, zabytków i najpiękniejszych miast ściankach. Czarnogórskie wybrzeże jest tak piękne, jak sąsiedni bardziej sławny Chorwacja.

Średniowieczne miasto Kotor Zatoki Kotorskiej, która jest dramatyczna blue Urwisko idzie aż do błękitnego morza. Oto St Tryphon Katedra od 1100S, kościół św Łukasza i św Kościoła Prawosławnego.

Wzmocniony Budva miasteczko z pięknymi plażami jest Czarnogóry najbardziej popularnym miejscem turystycznym. Stare Miasto jest malowniczo położony na niewielkim półwyspie, w wąskich, krętych uliczkach leży liczba zabytków, kościoły i place. Wśród najbardziej interesujące jest kościół św Jana od 500-tych i: Santa Marija de Punta od 700-tych.

Zapleczu Czarnogóry charakteryzuje głębokich dolin rzecznych, z luką Tara jako największe i najgłębsze doliny Europy rzeki. W prawo na południowy wschód w kierunku Albania i Kosowo są góry ponad 2.500 metrów, z pozostałościami jezior polodowcowych, powstałych podczas Epoki Lodowcowej.

Kraj ma wiele kościołów i klasztorów, szczególnie serbski klasztor prawosławny z Ostroga warto odwiedzić.

Podgorica Airport jest głównym międzynarodowym Czarnogóry lotniska. Znajduje się 12 km na południe od Podgoricy.

Tivat Airport Położony w pobliżu TIVA miasto na wybrzeżu, 20 km od Budvy.Tu idzie na loty czarterowe do wielu miejsc w Europie w okresie letnim.

Miejsca docelowe