Wypożyczalnia samochodów Czarnogóra

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Czarnogóra

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Czarnogóra. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Czarnogóra. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Czarnogóra

Wynajem samochodu Czarnogóra

Wynajem aut Czarnogóra

Czarnogóra jest krajem na Bałkanach znajduje się na Morzu Adriatyckim. Graniczy Chorwację i Bośnia i Hercegowina na północ, Serbia na północny wschód, w Kosowie na wschodzie i Albanią na południu. Populacji jest 625.266 (2011) mieszkańców i jest stolicą Podgorica. Językiem urzędowym jest język czarnogórski faktycznie sam język jak serbski, chorwacki i bośniacki.

Czarnogóra podpisała w 1918 roku na Serbów, Chorwatów i Słoweńców królestwa, które od 1929 nazwano Jugosławia. Po rozpadzie Jugosławii w 1992, Czarnogóry i Serbii wraz w Federalnej Republice Jugosławii (“zad Jugosławia”), która w 2003 r. zmieniła nazwę na Serbia i Czarnogóra. W 2006 r. stało się niezależne. Czarnogóra była jedyną republiką byłej Jugosławii, która poparła Serbię w czasie wojen 1990.

Czarnogóra w ostatnich latach stabilizacji politycznej została ponownie odkryta przez turystów z całego świata, dla jego pięknej scenerii gór, wybrzeża dramatycznych, zabytków i najpiękniejszych miast ściankach. Czarnogórskie wybrzeże jest tak piękne, jak sąsiedni bardziej sławny Chorwacja .

Średniowieczne miasto Kotor Zatoki Kotorskiej, która jest dramatyczna blue Urwisko idzie aż do błękitnego morza. Oto St Tryphon Katedra od 1100S, kościół św Łukasza i św Kościoła Prawosławnego.

Wzmocniony Budva miasteczko z pięknymi plażami jest Czarnogóry najbardziej popularnym miejscem turystycznym. Stare Miasto jest malowniczo położony na niewielkim półwyspie, w wąskich, krętych uliczkach leży liczba zabytków, kościoły i place. Wśród najbardziej interesujące jest kościół św Jana od 500-tych i: Santa Marija de Punta od 700-tych.

Zapleczu Czarnogóry charakteryzuje głębokich dolin rzecznych, z luką Tara jako największe i najgłębsze doliny Europy rzeki. W prawo na południowy wschód w kierunku Albania i Kosowo są góry ponad 2.500 metrów, z pozostałościami jezior polodowcowych, powstałych podczas Epoki Lodowcowej.

Kraj ma wiele kościołów i klasztorów, szczególnie serbski klasztor prawosławny z Ostroga warto odwiedzić.

Podgorica Airport jest głównym międzynarodowym Czarnogóry lotniska. Znajduje się 12 km na południe od Podgoricy.

Tivat Airport Położony w pobliżu TIVA miasto na wybrzeżu, 20 km od Budvy.Tu idzie na loty czarterowe do wielu miejsc w Europie w okresie letnim.

Miejsca docelowe

Menu