Wypożyczalnia samochodów Dallas Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Dallas Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Dallas Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Dallas Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Dallas Lotnisko

Wynajem samochodu Dallas Lotnisko
Wynajem aut Dallas Lotnisko

Dallas – Forth Worth International Airport (DFW) znajduje się 24 mil na północny zachód od Dallas centrum, i 29 km na północny wschód od Forth Worth.Lotnisko obsługuje 57,8 milionów pasażerów (2011), i jest najbardziej ruchliwych w stanie Teksas – i 8 największy na świecie pod względem liczby pasażerów.

Dallas Airport został otwarty w 1953 roku i obecnie posiada pięć terminali budynków (A – E). Jest bezpłatny transport (Skylink) między terminalami.

Około 21 linii lotniczych – w tym Delta, Emirates, US Airways i British Airways – mają bezpośrednie loty z Dallas Airport do 129 amerykańskich i 36 międzynarodowych miejsc przeznaczenia.

Jest tam duży wybór kawiarni, restauracji i sklepów na lotnisku. Ponadto, udogodnienia lada informacyjna, centrum biznesowe, dostęp do internetu, biurko, kantor wymiany walut, banki, bankomaty, pierwsza stacja pomoc, karczma plac zabaw dla dzieci, urody i masażu, salon fryzjerski i kino.

Na lotnisku znajdują się hotele Grand Hyatt i Hyatt Regency.

Aby dostać się do centrum Dallas może wziąć autobus, pociąg (są autobus z terminalu do najbliższej stacji kolejowej), metrem lub taksówką.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Dallas, ma kilka poważnych firm wynajmujących samochody – w tym Avis, Budget, Dollar, Hertz, National, Alamo i Thrifty – ich biura na lotnisku, szczególnie w E terminali – w pobliżu południowego wejścia.