Wypożyczalnia samochodów Dortmund

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Dortmund

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Dortmund. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Dortmund. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Dortmund

Wynajem samochodu Dortmund
Wynajem aut Dortmund

Dortmund jest położony na zachód od Niemiec – w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia – szczególnie we wschodniej części Zagłębia Ruhry.Miasto ma prawie 600.000 mieszkańców (2010), i jest największym w Europie kanał portowy. Dortmund-Ems Canal jest „główną arterią”.

Dortmund Pierwsza wzmianka w źródłach pisanych w 880 roku Następnie jest on określany jako ważny obrotu – a później w średniowieczu Dortmund ważnego członka Hanzy. Oprócz tego, że ważne przemysłowe miasto (ze szczególnym uwzględnieniem produkcji energii elektrycznej) Dortmund znany jest z wielu browaru.

Dortmund został poważnie uszkodzony przez alianckie bombardowania w czasie II wojny światowej, ale niektóre z najważniejszych zabytków zostały później odbudowane. Obejmuje to Czw 1200 Century kościoły Reinoldikirche i Mariakirche.

Po 2 Wojna została wymieniona kilka zabytkowych budynków, w tym Opernhaus od 1958 Westfalen Halle w 1952, jeden z największych w Europie centrów konferencyjnych. Znanym punktem w Bonn jest inaczej wieża telewizyjna Florianturm. Uzależnieni Football prawdopodobnie będzie Arena „Signal Iduna Park” wizyta – domu słynnego piłkarskiego drużyny Borussii Dortmund.

Dortmund jest również znany z wielu dużych parków, jednym z największych – Westfalia Park – zajmuje powierzchnię 700 cały czas. Miasta ogród botaniczny jest popularną atrakcją turystyczną, jak zoo.

Najbliższe lotnisko jest Dortmund Airport, położony 14 km na wschód od centrum miasta.