Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Dubai

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Dubai. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Dubai. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Dubai

Wynajem samochodu Dubai
Wynajem aut Dubai

Dubai jest stolicą emiratu o tej samej nazwie – w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.Dubaj jest największym miastem na Półwyspie Arabskim, a dziś jest głównym obszar metropolitalny, który obejmuje również niektóre mniejsze okoliczne miejscowości. Dubaj ma około 2,1 mln mieszkańców (2010), zaś w obszarach miejskich mieszka ponad 3 miliony.

Dubaj jest jednym z głównych ośrodków turystycznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a wśród atrakcji znajdziemy szereg głównych parków rozrywki – zebrane w gigantycznym Dubailand skomplikowane. To jest jeszcze w fazie rozwoju. Oto przykład World – sztuczny archipelag 300 wysp w kształcie mapy świata. Projekt został zainicjowany w 2003 roku. Świat jest po prostu poza przystani giganta w Dubaju, a na jednej z wysp jest znana na całym świecie luksusowy hotel Burj al-Arab, w kształcie gigantycznego żagla. To jest 321 metrów, a gdy została ukończona w 1999 roku, był najwyższy na świecie hotel. Burj al-Arab w Dubaju jest również najbardziej znany punkt orientacyjny.

W 2010 roku najwyższy budynek świata, Burj Khalifa (828 m) zakończone, a już stała się jedną z atrakcji Dubaju najbardziej popularne. W budynku, w tym hotele, kina, biura, sklepy i luksusowe apartamenty.

Miasta lotnisko – Dubai International Airport – położony 4 km na południowy wschód od centrum miasta.