Wypożyczalnia samochodów Dublin

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Dublin

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Dublin. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Dublin. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Dublin

Wynajem samochodu Dublin
Wynajem aut Dublin

Dublin – stolica Irlandii – Leży gdzie rzeka Liffey przepływa do Morza Irlandzkiego.Miasto ma ok.. 500.000 mieszkańców (2010). Biorąc na przedmieściach, populacja rośnie dwukrotnie (Greater Dublin). Dublin jest Republika politycznym, gospodarczym i kulturalnym centrum Irlandii. Jest to również ważny port z przemysłu stoczniowego i działalności eksportowej. Wśród głównych towarów eksportowanych z dublińskiego portu, piwo, whisky, mięsa i skóry. Dublin w Irlandii jest największym miastem przemysłowym, a szczególnie znany z dużych browarów (Guinness) i jego produkcji whisky.

Kilka kilometrów poza Dublin jest również głównym prom, który służy ruch pasażerski do Wielkiej Brytanii.

Dublin został założony przez norweskiego Wikingów w połowie 800-tych. Królestwo Dublin był jednak pokonany przez Irlandczyków w 1014, ale Wikingowie wrócił i nie było ostatecznie pokonani przez Anglików w 1171.

Wśród atrakcji Dublina jest wiele zabytków. Najbardziej znana jest od 1700 roku – i obejmuje takie Christ Church Cathedral (protestanckich), który został zbudowany przez „Norwegian” króla Sigtrygg około roku 1030. Inne ważne kościoły są katedra św Patrick anglkanske od 1200s, gdzie poeta Jonathan Swift jest pochowany. Ponadto Katedra rzymskokatolickiego Mariacki w 1825 zaleca wizytę.

Inne słynne budowle m.in. Zamek w Dublinie (zbudowany w okresie 1200’S – 1500 roku) i Parlament Leinster House z 1745 roku. Ponadto, Bank of Ireland (zbudowany 1729) i pałac prezydencki w wielkim i pięknym Phoenix Park jest jednym z budynków, wspaniałych Dublinie. Phoenix Park jest reszta popularnego zoo.

W 2003, Dublin nowy punkt orientacyjny jako 120-metrowym rzeźby wysokiej Spire Dublin został utworzony w centralnej głównej ulicy O’Connell Street. W przeciwnym razie jest to dość Plac Merrion Square, który został złożony w 1762 r., miejsce większość turystów szukać.

Dublin jest również bardzo interesująca kultura i instytucje, takie jak National Museum, National Gallery of Ireland i Miejskiej Galerii Sztuki Współczesnej są popularne miejsca.

Najbliższe lotnisko jest Dublin Airport, położony 10 km na północ od miasta.