Wypożyczalnia samochodów Egipt

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Egipt

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Egipt. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Egipt. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Egipt

Wynajem samochodu Egipt
Wynajem aut Egipt

Egipt znajduje się na północno-zachodnim rogu Afryki Północnej – i przy niewielkiej części w Azji (Półwysep Synaj). Populacja przekracza 83.000.000 (2010) oraz w państwie, z sekundy Afryki najbardziej zaludnione. Obszar Egiptu land obejmuje około 1 mln km2, a kraj ma wspólną granicę z Libii, Sudanie, Izrael i Strefa Gazy.Kapitał Kair z jego 16 milionów mieszkańców największych miast Egiptu i Afryki.Inne duże miasta Aleksandrii w Egipcie, Sharm el Sheikh, Luxor, Suez i Port Said.

Wiele z Egiptu jest krajobraz pustyni, podczas gdy szaleje wzdłuż najdłuższej rzeki świata – Nile – która przepływa przez państwa, i która ma swoje ujście w Morzu Śródziemnym.

Egipt jest bogaty w kulturalnych skarbów. Niektóre z najstarszych znajdują się tutaj. Najbardziej znanymi są piramidy w Gizie – jeżeli Odwiedzić słynne Sfinksa i Wielkiej Piramidy Cheopsa. Również starożytne świątynie w Luksorze muszą być wymienione.

Przygody innego rodzaju można uzyskać, odwiedzając popularne nadmorskiej miejscowości Sharm el-Sheikh, która leży między Zatoką Akaba i Suez Bay. Jest to również raj dla nurków sportowych poszukujących korzystnych koralowce i wraki tajemniczych.

Ze względu na „rewolucji arabskich” w 2011 powinny być zgodne aktualizowane oceny bezpieczeństwa zagranicznych.

Główne lotnisko Egiptu jest Kair International Airport, które jest kilka mil poza stolicą.Jest to także ruchliwe lotniska w Aleksandrii oraz w Sharm el-Sheikh.