Wypożyczalnia samochodów Eliat

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Eliat

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Eliat. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Eliat. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Eliat

Wynajem samochodu Eliat
Wynajem aut Eliat

Eilat to miasto kurort turystyczny położony daleko na południe od Izraela Zatoka Akaba, i ma około 50.000 mieszkańców (2009).Miasto leży na pustyni Negew w regionie, i jest tylko izraelski port nad Morzem Czerwonym (który stanowi część Oceanu Indyjskiego).

Eilat ma klimat step przy ciepłej i suchej pogodzie przez cały rok. Miasto przeżywa 359 dni słonecznych w roku, a temperatura w lecie może wzrosnąć do + 40 stopni C. W temperaturach zimowych są zwykle około 22 stopni C.

Miasto jest popularnym miejscem turystycznym i otrzymuje ok. 1 mln odwiedzających rocznie. W Eilat znajdziesz piaszczyste plaże, wielkie zakupy w sklepach i centrach handlowych oraz busy nocne.

Niektóre atrakcje turystyczne są bardzo popularne w Eilat – w tym Aquarium „Underwater Observatory Marine Park” park rozrywki „Kings City” (wewnątrz), sztuczna plaża, piasek, „Dolphin Reef” – gdzie goście mogą pływać z delfinami i Ogród Botaniczny w Negev.

Jest mniejsze lotnisko w Eilat, który ma tylko loty krajowe. W przeciwnym razie, najbliższe główne lotnisko Ovda International Airport, położony 40 mil na północny zachód od Eilat. Istnieje wiele lotów czarterowych z całej Europy, które lądują tutaj.